Yardım Mi 8i nereden satın almalıyım?

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,
Muhtemelen bu hafta Mi 8 alacağım fakat forumu biraz karıştırınca çin versiyonlarında biraz sıkıntıların olduğunu okudum. Telefon brick oluyor anladığım kadarıyla bu konulara çok hakim değilim. Migrostan almayı düşünüyorum fakat global sürüm mü yoksa çin sürümü mü bilmiyorum. Sizin öneriniz nedir nereden almalıyım ve telefonda başka ne gibi sorunlar var? Birde telefonun ahizesinden az ses geldiğiyle ilgili bir kaç konu okudum. Bu telefonla ilgili kronik bir problem mi? Teşekkürler şimdiden.

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4

3265 tl

Ben de bu siteden Cumartesi günü Mi8 aldım ama kafamı karıştıran birkaç şey var.

1. Bu ürün, global versiyon mu yoksa Çin versiyonu mu acaba? ROM değil. Yani ürün kutusunun üstünde kırmızı etiket olarak GLOBAL VERSİON yazıyor mu? Ben şirketi aradığımda sormayı unuttum ama Mi8'i MYS firmasından yani Cepport'tan temin ettiklerini söyledi.

2. Mi8 aldıktan sonra forumda geziniyorum sürekli. Malesef mi8 ile ilgili farklı kişilerin birçok problemi mevcut. Poco F1 sayfasına bakayım o da mı öyle dedim ama yok, poco gayet iyi. Mi8 alarak hata mı ettik :|

Oyla:

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Ben de bu siteden Cumartesi günü Mi8 aldım ama kafamı karıştıran birkaç şey var.

1. Bu ürün, global versiyon mu yoksa Çin versiyonu mu acaba? ROM değil. Yani ürün kutusunun üstünde kırmızı etiket olarak GLOBAL VERSİON yazıyor mu? Ben şirketi aradığımda sormayı unuttum ama Mi8'i MYS firmasından yani Cepport'tan temin ettiklerini söyledi.

2. Mi8 aldıktan sonra forumda geziniyorum sürekli. Malesef mi8 ile ilgili farklı kişilerin birçok problemi mevcut. Poco F1 sayfasına bakayım o da mı öyle dedim ama yok, poco gayet iyi. Mi8 alarak hata mı ettik :|
Hislerime tercüman olmuşsun haha--
Benimde kastettiğim buydu. Kutusu direk global version kutusu mu yoksa çin mi bunu öğrenmek istiyorum. Birde ben rom,root,bootloader gibi şeylerden pek anlamam nasıl yapıldığını. Bana sadece otadan gelen güncellemelerde bir sıkıntı çıkmasın yeterli. Eğer çin versiyonu telefona global rom yüklenmişse ve güncellemerde sıkıntı yaşayacaksam almayacağım gibi duruyor çünkü uzun süre tekrar telefon almam mümkün değil.

Oyla:

sedaturetgen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Aman kardeşim Migros ve Ritzy garantili telefon almada nereden alırsan al.Mart'da aldım sağ olsunlar telefonu toplamda 1 hafta kullanabildim.Tabii biraz da şans işi ama ileride sıkıntı yaşamak istemiyorsan güvenilir yerden alışveriş yapmalısın.

Oyla:

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
Hislerime tercüman olmuşsun haha--
Benimde kastettiğim buydu. Kutusu direk global version kutusu mu yoksa çin mi bunu öğrenmek istiyorum. Birde ben rom,root,bootloader gibi şeylerden pek anlamam nasıl yapıldığını. Bana sadece otadan gelen güncellemelerde bir sıkıntı çıkmasın yeterli. Eğer çin versiyonu telefona global rom yüklenmişse ve güncellemerde sıkıntı yaşayacaksam almayacağım gibi duruyor çünkü uzun süre tekrar telefon almam mümkün değil.

şimdi firmayı aradım sordum. Ürün mys şirketinden alınmış zaten tabi cepport tan. Kırmızı global versiyon etiketi de varmış . kutu içeriğini bilmediğimiz için biz Ekstradan şarj dönüştürücü de gönderiyoruz dedi .olay budur

diğer soruya gelecek olursam. SİZCE MI 8 SORUNLU BIR CİHAZ MI

Oyla:

T.ç.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Mİ8 LİTE
Konular
7
Aman kardeşim Migros ve Ritzy garantili telefon almada nereden alırsan al.Mart'da aldım sağ olsunlar telefonu toplamda 1 hafta kullanabildim.Tabii biraz da şans işi ama ileride sıkıntı yaşamak istemiyorsan güvenilir yerden alışveriş yapmalısın.
ben de Migrostan ritzy garantili aldım 128 gb olan modelini , en ufak nir sıkıntısı yok,global değil ama resmi dist garantili sonuçta.güncellemeleri de alıyor şarjı stabilitesi herşeyiyle on numara bir telefon.yalnız migrosta bitmiş olabilir ben aldığımda çok talep var dedi yetkili ki öyle oldu.money indirimli 2750 tl ye aldım çok uyguna geldi

Oyla:

M.Bedirhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Cepport'ta stok mevcut ise en mantıklısı oradan almak hocam.
Satılan ürünler Global damgalı herhangi bir problem yaşamazsınız.

Oyla:

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
şimdi firmayı aradım sordum. Ürün mys şirketinden alınmış zaten tabi cepport tan. Kırmızı global versiyon etiketi de varmış . kutu içeriğini bilmediğimiz için biz Ekstradan şarj dönüştürücü de gönderiyoruz dedi .olay budur

diğer soruya gelecek olursam. SİZCE MI 8 SORUNLU BIR CİHAZ MI

Aldığın ürünün linki verebilir misin lütfen? Cepportta stok yok şu anda yoksa direk gittigidiyor mağazalarından alacağım.

Oyla:

qray123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alican
Cihazım
samsung
Konular
2
Migrosdan aldım global versiyon 128GB 3000tl. 2 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok çok şükür.

Oyla:

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar acil yardım lazım hepsiburadada xiaomi türkiye garantili mi 8 128gb 3199tl bunlar genpa garantili global version ürünlerden değil mi? Ona göre hemen sipariş vereceğim.

Oyla:
Üst Alt