Yardım Mi 8i nereden satın almalıyım?

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,
Muhtemelen bu hafta Mi 8 alacağım fakat forumu biraz karıştırınca çin versiyonlarında biraz sıkıntıların olduğunu okudum. Telefon brick oluyor anladığım kadarıyla bu konulara çok hakim değilim. Migrostan almayı düşünüyorum fakat global sürüm mü yoksa çin sürümü mü bilmiyorum. Sizin öneriniz nedir nereden almalıyım ve telefonda başka ne gibi sorunlar var? Birde telefonun ahizesinden az ses geldiğiyle ilgili bir kaç konu okudum. Bu telefonla ilgili kronik bir problem mi? Teşekkürler şimdiden.

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
Aradım sordum satın aldığımız firmaya cepekspresse, win telekom için de xiaominin türkiye distribütörlerinden bir tanesi olduğunu söylediler ve xiaomi servis için Türkiyede genpa ile anlaştığını bütün xiaomi tr garantili cihazların genpadan garantili olduğunu söylediler. Telefonda bir sıkıntı görmedim bende kontrol ettim orjinal global version genpa garantili olduğu için iade etmedim. Zaten evofone ile ilgili çok şikayetler vardı ondan çok dert etmedim genpa olduğu sürece haha--

Genpa'yı aradınız mı? Xiaomi tr garantili cihazlar genpa garantili doğru ama WIN Telekom garanti belgeli evafone ve Genpa tanıyacak mı? Ben bunu merak ediyorum. Eğer kabul ederlerse ben de iade etmem. Ama Win telekom ithalatçı ürün, Xiaomi tr garanti kapsamında değildir derlerse iade edeceğim bende.

Oyla:

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Genpa'yı aradınız mı? Xiaomi tr garantili cihazlar genpa garantili doğru ama WIN Telekom garanti belgeli evafone ve Genpa tanıyacak mı? Ben bunu merak ediyorum. Eğer kabul ederlerse ben de iade etmem. Ama Win telekom ithalatçı ürün, Xiaomi tr garanti kapsamında değildir derlerse iade edeceğim bende.
Evofonedan da alsan genpa garantili olduğu için çok bişey değişeceğini düşünmüyorum çünkü evofone'a herhangi bir problemden dolayı gitsen bile servise yönlendireceklerdir. Bu yüzden benim açımdan çok problem değil win telekom olması. Genpayı aramadım aldığım yeri aradım direk.

Oyla:
Üst Alt