Yardım Mi 8i nereden satın almalıyım?

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,
Muhtemelen bu hafta Mi 8 alacağım fakat forumu biraz karıştırınca çin versiyonlarında biraz sıkıntıların olduğunu okudum. Telefon brick oluyor anladığım kadarıyla bu konulara çok hakim değilim. Migrostan almayı düşünüyorum fakat global sürüm mü yoksa çin sürümü mü bilmiyorum. Sizin öneriniz nedir nereden almalıyım ve telefonda başka ne gibi sorunlar var? Birde telefonun ahizesinden az ses geldiğiyle ilgili bir kaç konu okudum. Bu telefonla ilgili kronik bir problem mi? Teşekkürler şimdiden.

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
Arkadaşlar merhaba,
Muhtemelen bu hafta Mi 8 alacağım fakat forumu biraz karıştırınca çin versiyonlarında biraz sıkıntıların olduğunu okudum. Telefon brick oluyor anladığım kadarıyla bu konulara çok hakim değilim. Migrostan almayı düşünüyorum fakat global sürüm mü yoksa çin sürümü mü bilmiyorum. Sizin öneriniz nedir nereden almalıyım ve telefonda başka ne gibi sorunlar var? Birde telefonun ahizesinden az ses geldiğiyle ilgili bir kaç konu okudum. Bu telefonla ilgili kronik bir problem mi? Teşekkürler şimdiden.
n11 veya sahibinden den satın alabilirsiniz

Oyla:

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hepsiburadaya bakın

Hepsiburada şu anda pahalıya satıyor 128 gblık versiyon 3279 tl onun yerine trendyolda kvk garantilisi mevcut 3265tlye fakat dediğim gibi global sürüm olup olmadığını bilmiyorum iki satıcı içinde. Çin sürümü olmasının ne gibi dezavantajları var çünkü telefonu alıp en az 2-2.5 sene kadar kullanacağım ve aldıktan 6 ay sonra problem yaşamak istemiyorum.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Haklısınız alacağınız yerle iletişime geçip sorabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hepsiburada şu anda pahalıya satıyor 128 gblık versiyon 3279 tl onun yerine trendyolda kvk garantilisi mevcut 3265tlye fakat dediğim gibi global sürüm olup olmadığını bilmiyorum iki satıcı içinde. Çin sürümü olmasının ne gibi dezavantajları var çünkü telefonu alıp en az 2-2.5 sene kadar kullanacağım ve aldıktan 6 ay sonra problem yaşamak istemiyorum.
dezavantajı google uygulamarı yok arayüz çince çin uygulamaları var çin için yapılmış globalde google uygulamaları türkçe dil var

Oyla:

barisdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Peki bu çin versiyonlarını global sürüme çevirince brick oluyor gibi bir cümle okudum forumda daha doğrusu anladığım şey bu, benim delta garantili ya da kvk garantili alacağım cihazlarda da böyle bir sıkıntı oluşur mu acaba eğer telefon çin versiyonu olup global rom yüklü gelirse?

Oyla:

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Ben GittiGidiyor üzerinden aldım satıcı da sanırsam bu siteydi. KVK garantiliydi ama hatırladığım kadarıyla içinden rityz kitapçığı çıkmıştı. 3100 lira civarındaydı bundan 2-3 ay önce. Tavsiye ederim cihazda hiç bir sorun yaşamadım ve cihaz global.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular