MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Arkadaşlar dikkat! miui 12 kurmadan bir kez daha düşünün ayrıca tezat fikirlerde olabilir onlara da saygı duyarım fakat miui12 kurdum, kurulumdan önce antiroolback vs herseyin kontrolünü yaptım, özelliklede Eu rom konusunda çok hassasım, miui12 den sonra sürüm düşüreyim derken fastboot rom kurmamama rağmen twrp üzerinden sürüm düşürdüm fakat cihaz brick oldu, hatta hard brick oldu. Eu rom kurulum aşamasında dikkatimi birşey çekti fakat önemsemedim. Ki muhtemelen ondan kaynaklı cihaz hard brick oldu. Miui 12 Eu rom kurduktan sonra dikkat edenler olduysa persist.img backubunu rom otomatik alıp cihazın içine atıyor, geri dönmek isteyen olursa şayet ilk başta persist.img'ye dikkat etsin. Benim dilim yandı başkalarıda yanmasın saygılar..

Şöyle bir not düşeyim, hard brickten kastım cihaz ne recovery giriyor ne de fasboot moduna sadece geriye edl mod kalıyor onda da yükleme yapmaya çalıştığınızda yetkili hesap istiyor. Anlayacağınız baya bir uğraş istiyor..
Ben 3 kere 11 ile 12 arasında yükleme yaptım böyle bir sorum oluşmadı hocam.

Pirdeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bende iki defa yaptım bı sorun oluşmadı şuan 11 deyim tekrar?

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Ben 3 kere 11 ile 12 arasında yükleme yaptım böyle bir sorum oluşmadı hocam.
Hocam, eklemeyi unuttum ilk çıkan sürümde böyle bir problem yaşadım. Belki de düzeltildi bilemiyorum fakat tamamen benim başımdan geçen bir olay belirtmek istedim. Umarım başka kimse yaşamaz böyle bir problemi..

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Hocam, eklemeyi unuttum ilk çıkan sürümde böyle bir problem yaşadım. Belki de düzeltildi bilemiyorum fakat tamamen benim başımdan geçen bir olay belirtmek istedim. Umarım başka kimse yaşamaz böyle bir problemi..
Bende ilk çıkan sürümden geri döndüm hocam sorun yaşamadım. Farklı bir sorun oluşmuş gibi nedenini merak ettim açıkçası. Geçmiş olsun umarım en kısa sürede cihazınız düzeltilir.

memojk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
MI 8
Meslek
Mühendis
Konular
16
Son güncellemeyi yükleyen var mı, ne durumda acaba?

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
Ben 20.5.7 güncellemesini kurdum kullanıyorum ama sistem güncellemeden bir güncelleme daha geldi. denetle dediğimde yine 20.5.7 güncellemesi görünüyor. düzeltme vardır diye İndirmeye başladım ama sona gelince hata veriyor. Yükleyemedim. Ben mi bir yerde hata yapıyorum? ya da yüklememe gerek var mı venasıl yükleyeceğim? Bilgi verebilir misiniz?

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Bu aşağıdaki beyaz çubuk iptal edilmiyor mu ? Tam ekran hareketleri kullanınca aşağıdaki beyaz ortslı ince bişey var

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Bu aşağıdaki beyaz çubuk iptal edilmiyor mu ? Tam ekran hareketleri kullanınca aşağıdaki beyaz ortslı ince bişey var

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ayarlar-Ek Ayarlar-Tak ekran hareketleri-Tam ekran göstergesini gizle hocam

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Bende ilk çıkan sürümden geri döndüm hocam sorun yaşamadım. Farklı bir sorun oluşmuş gibi nedenini merak ettim açıkçası. Geçmiş olsun umarım en kısa sürede cihazınız düzeltilir.
Hocam düzelttimde biraz tuzluya patladi açıkcası, bundan sonra biraz daha dikkat ederiz. Yapacak bir şey yok.

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Bu google chromedeki donma olayını çözebilen var mı? Kafayı yedirtiyor resmen.

Üst Alt