MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

alemburda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
9
eu yeni beta sürüm 20.7.30

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Konuyu düzenli güncelleyebilecek biri var ise konuyu ona devredebilirim. Sahip olduğum konu sayısı biraz fazla bazı konular gözümden kaçabiliyor artık

Son düzenleme:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
dün stabil roma geçtim. Komple sıfırlama yapmak zorunda kaldım. Sarj süresi daha iyi betaya göre. İlerleyen günlerde tam olarak netleşir.

alemburda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
9
dün stabil roma geçtim. Komple sıfırlama yapmak zorunda kaldım. Sarj süresi daha iyi betaya göre. İlerleyen günlerde tam olarak netleşir.
bende stabil geçeceğim gibi son betadan hiç memnun değilim telefon çok hızlı şarjı bitiyor ve ısınıyor.

Önceki betada böyle bir sorun yoktu. Ayrıca betadan stabile geçiş yapmaya çalıştım telefon açılıyor ve sonra sürekli tekrar kapanıyordu ayrıca ilk açıldığında şebeke gözükmüyor. Sanırım sıfırlamadan geçemeyeceğim gibi şimdilik bu işi hafta sonuna erteledim.

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
bende stabil geçeceğim gibi son betadan hiç memnun değilim telefon çok hızlı şarjı bitiyor ve ısınıyor.

Önceki betada böyle bir sorun yoktu. Ayrıca betadan stabile geçiş yapmaya çalıştım telefon açılıyor ve sonra sürekli tekrar kapanıyordu ayrıca ilk açıldığında şebeke gözükmüyor. Sanırım sıfırlamadan geçemeyeceğim gibi şimdilik bu işi hafta sonuna erteledim.
sarj konusunda aman aman bir değişim yok. stabilde biraz bug mevcut. Yeni bildirim ekranını kullanıyorsanız bildirim ekranı iç içe geçmiş halde geliyor . şebeke olayını bende yaşadım bu yüzden sıfırlama yapmak zorunda kaldım

Dehacs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deha
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Yeni guncelleme notlari.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Alaztr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Son güncellemelerde pilden hiç memnun değilim. Bir sonraki iyi olur diye diye kaç ay geçti. Nasıl olacak bu durum gerçekten bilmiyorum.

Üst Alt