Haber Mi 8 Volte aktif etme

redblind

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
Kardeşim yanlış hatırlıyorsun disable devre dışı demek enable olacak o
Dostum devre disi demek biliyorum ama, volteyi acmak istiyorsan disable yazisi cikacak. Yani devre disiydi gibi bir aciklama yapıyor kod girmeden önceki halini yazıyor benim anladığım.. enable yazdiginda da acikti sen kapattin der gibi yani =) ufo gören masum köylü gibi oldu anlatim kusura bakma artik =)

sonertoraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Volte denetimini kontrol etmeyi kapatıyorsunuz, bu yüzden disable yazması gerekiyor.
Denetimi telefona bırakırsanız Volte'yi aktif etmiyor çünkü servis sağlayıcıdan, kullandığınız telefon modeli tanımlanmadığı için onay gelmiyor.
Kardeşim yanlış hatırlıyorsun disable devre dışı demek enable olacak o

Ulascan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Başka bir telefona takıp volteyi aktif ettim ama Mi 5s cihazımda Volte yazısı gözükmüyor bilgisi olan varmı acaba
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
Değerli forum takipçileri mi8 cihazımda türktelekom da volte servisimi bir türlü aktif edemedikten sonra. Türkcell'e geçtim bir iki denemeden sonra volteyi ve wi-f servislerini aktif ettim. Yalnız daha önce bir arkadaşın da dediği gibi pil sürem çok kısaldı. Bende mecbur olarak volte ve wi-f servisini kapatmak zorunda kaldım. Sizlerin durumu nasıl? Bu konuda beni ve merak eden üyeleri bilgilendirirseniz sevinirim. İyi forumlar

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
volte yazısını durum çubuğunda aramayın;

bildirim çubuğunu indirdiğinizde görebilirsiniz.

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Vodafone dan Turkcelle geçtim Volte artık kesintiye uğramadan çalışıyor vodafone da volte yi verimli kullanamamıştım.

bagimsizadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Not2
Konular
0
arkadaşlar kodu yazınca disable oluyor. Fakat konuşurken 3g ye düşmüyor ve ses karşı tarafa gitmiyor. Çünkü Enable olsaydı karşı tarafın 4g kapsamında olup olmadığına operatör üzerinden bakacaktı. Disable olduğundan taşıyıcıyı kontrol etmiyor ve 4g den düşmüyor. Bu nedenle siz 4g karşı taraf 3g ise problem oluyor. Bende enable olsa bile Volte yazısı çıkıyor ve daha stabil çalışıyor

VahapZTL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vahap
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Merhaba konuyu hortlatmış gibi olacağım ama sormak istediğim bir şey var volte tam olarak hangi durumlarda çalışmakta yani istediğim şey şuydu şebekenin çekmediği yerlerde mümkünse mobil ver değilse wifi üzerinden haberleşmek. Bu şekildemi işlemekte yoksa açık olduğu sürece mobil veri üzerindenmi görüşmeler sağlanıyor?

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba konuyu hortlatmış gibi olacağım ama sormak istediğim bir şey var volte tam olarak hangi durumlarda çalışmakta yani istediğim şey şuydu şebekenin çekmediği yerlerde mümkünse mobil ver değilse wifi üzerinden haberleşmek. Bu şekildemi işlemekte yoksa açık olduğu sürece mobil veri üzerindenmi görüşmeler sağlanıyor?

Dediğiniz bildiğim kadarıyla VoWi-Fi teknolojisi. Ve Türkiye'de Vodafone ve Turkcell bu hizmeti veriyor.

Üst Alt