Soru Mi 8 Se'den Poco X3'E Geçilir Mi?

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Ben de 1 ay öncesine kadar Mi 8 Se kullanıcısıydım severek kullanıyordum, değiştirmek zorunda kaldığım için değiştirdim. X3 olur başka cihaz olur ama Mi 8 Se gibi premium bir cihaza geçmelisiniz. Kasanın metal oluşu, malzemesinin kaliteli hissi bunlar önemli. Mi 8 Se'nin ekranı nettir çünkü full 5.8 inçte full hd çözünürlük var. 6.7 inçlik full hd bir cihaza geçince ekranı size daha kötü geliyor. Ben 6.47 inçlik kavisli ekrana geçtim hala mi 8 se netliği yok. Kavisli ekran almasam niye değiştirdim diye kızardım kendime o derece. Sözün özü alacağınız cihaz premium olsun yoksa mi 8 se özlenir highfive~~

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocam poco x3 e geçince çok farkedilir bir kalite düşüşü yaşayacaksınız. Hele ki ayarlardan renk modunu doygun olarak Kullanıyorsanız mi8 se nizi pişman dahi olabilirsiniz. 5.8 inç lik bir telefon amoled ekranıyla bu denli kaliteli görüntü vermesi poco x3 de rastlanamaz büyük bir nimet. Mi8 se den poco x3 e geçmek benim kitabımda parayı çöpe atmakla eşdeğerdir. Sd800 serisinde bir cihaza karar vermedikçe asla geçmeyin zira mi8se yi bırakıp poco ve redmi serisine geçip memnun kalan kimseyi görmedim. Mi9t pro , mi9 ve daha yeni modellerden bütçenize uygun olanları seçmeniz bence en makulu.

ygzsomuncu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
LG G4
Konular
0
Dostum zaruri bir ihtiyacın yoksa mi8se ile devam etmenin daha sağlıklı olduğu düşüncesindeyim bir premiumdan ancak premiuma geçersen mutlu olursun sen şuan uçakta Fırat class uçuyorken business değil direk ekonimiye geçiş yapmış gibi olursun mi8 se gerçekten bambaşka canavar.

altuntepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Konular
1
redmi serisi zaten ekonomik olsun diye çıkartılmış bir seri. donanımsal özellikleri kağıt üstüne iyi görünse bile malzeme kalitesi ucuz leğen plastiği. poco seriside ondan bir tık üstte. mi serisi en iyi seri malzeme kalitesi olarak. donanım özellikleri düşük bile olsa sırf malzeme kalitesinden ötürü mi serisi seçin derim. kağıt üstündeki işlemcilere, ramlere, megapixellere aldanmayın.

Üst Alt