Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Arkadaşlar aranızda Google Duo kullanan var mı ? Ben kullanırken karşı taraf kendi sesinin yankı yaptığını söyledi kulaklık kullandığımda ise olmadı hatta bende başka telefondan aradım kendi sesim yankı yapıyor daha önceki romlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç bilgisi olan var mı acaba ?

Metink4nn13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Arkadaşlar aranızda Google Duo kullanan var mı ? Ben kullanırken karşı taraf kendi sesinin yankı yaptığını söyledi kulaklık kullandığımda ise olmadı hatta bende başka telefondan aradım kendi sesim yankı yapıyor daha önceki romlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç bilgisi olan var mı acaba ?
muhtemelen equalizer yada sound boost dosyası yapıyor ola bilir onları kapatıp dene hocam samsung kullanırken başıma çokca gelen bir mesele

drn.eyp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp Duran
Cihazım
red mi note 7
Konular
6
hocam türkçe dil yok telefonumda, onun için yğkleyecektim. peki modem dosyasını kurduktan sonra kamera portre modu yeşil ekran sorunu var mı?

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
muhtemelen equalizer yada sound boost dosyası yapıyor ola bilir onları kapatıp dene hocam samsung kullanırken başıma çokca gelen bir mesele
Equalizer kapattım ama etki etmesi sound bosost kullanmıyorum zaten dostum

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6

Metink4nn13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Hocam yükledim maalesef portre moduna alirken yeşil ekran sorunu çıkıyor.
twrp gir instal de img sec depolama da persist dosyasına tıkla persist olarak yukle duzelecektir persist yedegi mutlaka alınmış dahili depolama da varıdır

Metink4nn13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
hocam türkçe dil yok telefonumda, onun için yğkleyecektim. peki modem dosyasını kurduktan sonra kamera portre modu yeşil ekran sorunu var mı?
hayır her hangi sorun yok bunu Mi 8SE (sirius).zip yükle

gurkankck1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
0
Arkadaşlar Mi 8 Se kullanıyorum telefonu aldığım ay sonu güncelleme yaptım şebeke sorunu yaşadım vs. Telefonum 2 ay servisteydi yurtdışı mail falan biseyler sacmaladilar şuan telefonumda ufak tefek sorunlar var Türkiye Garantili Mİ 8 Se kullaniyorum en sonki güncelleme nedir yardımcı olur musunuz güncellemek istiyorum benim telefonda şuan olan yani yetkililerden aldığım hali bu (xiaomi.eu_multi_MI8SE_V10.2.1.0.OEBCNFK_v10-8.1.zip)

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar Mi 8 Se kullanıyorum telefonu aldığım ay sonu güncelleme yaptım şebeke sorunu yaşadım vs. Telefonum 2 ay servisteydi yurtdışı mail falan biseyler sacmaladilar şuan telefonumda ufak tefek sorunlar var Türkiye Garantili Mİ 8 Se kullaniyorum en sonki güncelleme nedir yardımcı olur musunuz güncellemek istiyorum benim telefonda şuan olan yani yetkililerden aldığım hali bu (xiaomi.eu_multi_MI8SE_V10.2.1.0.OEBCNFK_v10-8.1.zip)
Bu romu yükledikten sonra twrp üzerinden modem dosyası yüklemeniz gerek

Üst Alt