Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

İsaermagan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Elektronik
Konular
1
Viper 4 nasıl kurabilirim bu roma?

omrfrkbyrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Bende yükledim şimdi. Dediğinizin aksine hiç bir problem yok adı gibi gayet stabil. sadece ara sıra ''çok nadir'' kontrol merkezini çekerken ufak bir kasma oluyor. onun haricinde bir problem görmedim ben. dahada iyi olabilir miydi olabilirdi ama buna şükür :)
Yani tahmin ediyorum ki bu telefonla çıktığından beri haşır neşirsinizdir. MIUI ROM'lar arasında 10.3.2 stabil kelimesinin hakkını kesinlikle veren bir sürümdür. E haliyle stabil diye kasıntıları olan ROM yayınlanmamalı. Madem böyle çalışacak hiç yükseltme vermeyin dimi :D veriyosanız hakkını vererek sunun :D

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Yani tahmin ediyorum ki bu telefonla çıktığından beri haşır neşirsinizdir. MIUI ROM'lar arasında 10.3.2 stabil kelimesinin hakkını kesinlikle veren bir sürümdür. E haliyle stabil diye kasıntıları olan ROM yayınlanmamalı. Madem böyle çalışacak hiç yükseltme vermeyin dimi :D veriyosanız hakkını vererek sunun :D
Hocam 10.3.2 den şaşmam ben miui 12 falan hikaye stabili görünce denesem mi dedim ama yorumlara bakılırsa hiç gerek yok 20.7.16 sürümüne kadar kullandım kasıntılarla vs uğraşmak istemeyen 10.3.2 sürümüne dönsün. Bir de farkettiğim çok tuhaf bir şey var 10.3.2 nin genel kamera kalitesinde bariz bi şekilde fark var yani daha iyi, gece modu daha iyi ve pro modda pozlama süresini uzattığımda aldığım görüntü aynı ortamda miui 11-12 romlarsa aynı pozlama süresiyle çekilenlerden daha iyi. İlk aklıma gelen bilinçli eskitme oldu.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Kasıntı olmazsa yeni telefon almazsınız maalesef

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Masik P'den Eu ROM Stable geçen arkadaş var ise yorumlayabilir mi, geçilir mi sizce?

Atrix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi8se
Konular
2
Son eu beta başarılı deneyin derim

Eminde