Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
9.1.24 deki eksikliklerden dolayı 9.2.14 sürümünde kaldırılmış. Haftaya eksiksiz bir şekilde tekrar aktif edilir umarım.

hayavoto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hayavoto
Konular
0
9.1.24 deki eksikliklerden dolayı 9.2.14 sürümünde kaldırılmış. Haftaya eksiksiz bir şekilde tekrar aktif edilir umarım.
Peki hocam stabil rom a ne zaman gelir bir Bilgi var mi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selman461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sepmam6
Cihazım
Xiaomi Mi 8 se
Konular
0
Merhaba arkadaşlar internet malum yol ile getirilen mi 8 se aldım bu güncelleme gözüküyor. İlk defa xiaomi kullanıyorum indir deyince hemen inip kuruluyor mu? Birde bu cihaz şuan Android 8 sürümünde 9 buna geldimi gelecek mi? Saygılar sunuyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Passenger04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Xiomi mi 8 se
Konular
12
Merhaba arkadaşlar internet malum yol ile getirilen mi 8 se aldım bu güncelleme gözüküyor. İlk defa xiaomi kullanıyorum indir deyince hemen inip kuruluyor mu? Birde bu cihaz şuan Android 8 sürümünde 9 buna geldimi gelecek mi? Saygılar sunuyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hoş geldiniz hocam bende forum da yeniyim, dosyayı indirirsiniz fakat kurulumu yapmaz twrp üzerinden gerçekleştireceksiniz bende öyle yaptım. Rehber - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-1227 Otomatik Yükleme Aracı

Ewrecoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Mi8 se
Konular
4
Arkadaşlar ya cidden su mi8 se 10.2.2 kurup ta bilgi yapan kimse mı olmaz ya ben anlamadım bu forumu. Çok bir şey istemedik ki 10.2.1 kullaniyirum. 10.2.2 göre ne gibi fark var pil ömrü performansı genel performans gibi sıkıntı varsa neler gözlemleyen varsa soylesin lütfen.

mankurt76

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurt
Cihazım
Mi Max
Konular
7
Arkadaşlar 10.2.1 sürümde ve 1217 twrp deyim. 10.2.2 sürümü indirip TWRP den flaşlasam root gidecek malum peki TWRP de gider mi? Yoksa twrpden flaşladığım için gitmez mi? Bir de 10.2.2 sürümde hangi magisk sürümü çalışıyor root için?

hayavoto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hayavoto
Konular
0
Arkadaşlar ya cidden su mi8 se 10.2.2 kurup ta bilgi yapan kimse mı olmaz ya ben anlamadım bu forumu. Çok bir şey istemedik ki 10.2.1 kullaniyirum. 10.2.2 göre ne gibi fark var pil ömrü performansı genel performans gibi sıkıntı varsa neler gözlemleyen varsa soylesin lütfen.
Ben kurdum çentik düzelmiş normal çalışıyor onun dışında aşırı bir değişiklik yok yalnız pil performansı biraz düşük daha az gidiyor gibi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OZOGUL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şerif Mehmet
Cihazım
Mi6- EuRom 10.2
Konular
0
Arkadaşlar 10.2.1 sürümde ve 1217 twrp deyim. 10.2.2 sürümü indirip TWRP den flaşlasam root gidecek malum peki TWRP de gider mi? Yoksa twrpden flaşladığım için gitmez mi? Bir de 10.2.2 sürümde hangi magisk sürümü çalışıyor root için?
Merhaba. Ben mi8 se olan diğer cihazıma yaptığımı söyleyeyim. Stabil 10.2.2 sürümü siteden indirdim. Magisk 16.6 uninstal ve kurulum dosyasını ayrıca indirdim ve bunları telefona aktardım. Telefon kapayıp ses açma+power ile twrp açıp. Öncelikle magisk uninstal ettim sonradında eu 10.2.2 yükledim ardından tekrar magisk yükledim. Twrpden hiç çıkmadan gerçekleştirdim bunları. Sonrası malum restart ettim ve telefon güncel rootlu olarak açıldı.
Diğer sürümle ne fark var derseniz. Cihazı ben kullanmıyorum o yüzden birşey diyemeyeceğim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt