MIUI 12.5 Mi 8 SE Xiaomi EU 12.5.1.0 Stabil

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Bende 12.5' Yükledim fakat herkesde olduğu gibi bendede portre modu eşil oluyor şarjı çok hızlı bitiyor ve uygulamalar arası hızlı geçişlerde hiç akıcı değil uygulamalar arası geçişler akıcı değil normal kullanımda stabil değil yatak odamda modem çekmediği için whatsaap yedekleme yaparken takılıyor ve sabah kadar şarjın %50sini tüketiyor önceki romlarda bu sıkıntıları hiç yaşamıyordum
İnşallah datayı silmeden miui 12yi tekrar yükleyebilirim

zack06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
2
Çıktığından bu yana kullanıyorum bir sıkıntısı yok maşallah. Batarya daha uzun süre gidiyor. (Telefonu kapatıp bir kereye mahsus tam şarj yapılması gerekiyor). Tek sorun yeşil portre sorunu o da ileride çözülür zaten.

4 wipe yapmadan kurmuştum telefon arasıra sapıtıyordu bende 4 wipe işlem yapayım da temiz kurulum olsun dedim. 4 wipe yaptıktan sonra direk fastboot ekranı geldi ama çözdüm . Çözüm şekli ;

Telefonu pc'ye bağlayıp indirdiğim rom'u twrp klasörüne attım.(fastboot da iken telefon klasörlerini görüyor) fastboot ekranında iken telefonu ses kısma ve power tuşu ile basılı tutup kapattım (elimi düğmelerden çekmedim) açılışta mıuı ekranı gelince elimi çektim ve twrp menüsüne girip 4 wipe sonrasında da twrp klasöründen indirdiğim rom'u kurdum ve tertemiz kurulum oldu.

Başta da yazdığım gibi şarj başlarda hızlı gidiyordu ama kapalı şekilde tam şarj yapıp kullanmaya başlayınca gayet iyi bir şekilde uzun kullanım sunuyor.

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Çözümü modem dosyasında değil de farklı bir kamera apk ile çözmek mümkün müdür acaba ? Rootlayıp apk değiştirsek çözülür mü ki ?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Çözümü modem dosyasında değil de farklı bir kamera apk ile çözmek mümkün müdür acaba ? Rootlayıp apk değiştirsek çözülür mü ki ?
gcam indir kendi kamerasını hiç kullanmazsın.

alicandemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali candemir
Cihazım
redmi note 3
Konular
9
hangi sürümü indirelim link var mı

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Çıktığından bu yana kullanıyorum bir sıkıntısı yok maşallah. Batarya daha uzun süre gidiyor. (Telefonu kapatıp bir kereye mahsus tam şarj yapılması gerekiyor). Tek sorun yeşil portre sorunu o da ileride çözülür zaten.

4 wipe yapmadan kurmuştum telefon arasıra sapıtıyordu bende 4 wipe işlem yapayım da temiz kurulum olsun dedim. 4 wipe yaptıktan sonra direk fastboot ekranı geldi ama çözdüm . Çözüm şekli ;

Telefonu pc'ye bağlayıp indirdiğim rom'u twrp klasörüne attım.(fastboot da iken telefon klasörlerini görüyor) fastboot ekranında iken telefonu ses kısma ve power tuşu ile basılı tutup kapattım (elimi düğmelerden çekmedim) açılışta mıuı ekranı gelince elimi çektim ve twrp menüsüne girip 4 wipe sonrasında da twrp klasöründen indirdiğim rom'u kurdum ve tertemiz kurulum oldu.

Başta da yazdığım gibi şarj başlarda hızlı gidiyordu ama kapalı şekilde tam şarj yapıp kullanmaya başlayınca gayet iyi bir şekilde uzun kullanım sunuyor.
Bunu bu akşam denerim fakat kapalı halde şarj etmeden önce tamamen şarjı bitirdin mi merak ediyorum

m1mutlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
mi 8 see
Konular
0
arkadaşlar telefon trwp yüklerken fast boot da kaldı açılmıyor yardımcı olaniecek var mı

Üst Alt