Soru mi 8 SE vs redmi note 7

EREN AKPINAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EREN
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
3
Selamlar yarın turan gsm üzerinden mi 8 se ve redmi note 7 alıcam sizce hangisini almalıyım.Mi 8 se nin bataryası hemde global olmayan bir cihaz global olmaması benim için sıkıntı degil fakat bataryada ciddi fark var mi 8 se redmi note 7 ye bakarak güncel olmayan bir cihaz diyebiliriz fakat snapdrogan 710 kafamı karıştırıyor.sizce hangisini alsam daha mantıklı olur bu arada turan gsmden ilk defa alışveriş yapıcam güvenilir duydum sizinde fikirlerinizi duymaktan hoşlanırım iyi günler.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Mi8 se tabii ki. Redmi note7 de 4000 mah batarya ama işlemcisi pek iyi değil. Arada çok az şarj farkı var. Ama 60fps video çekmesi güzel özellik. Mi8 se 30 çekiyor. 8se nin ekran amoled onun lcd.
Arada çok az şarj farkı mı var :) 4 saat fark var,note 7 8-9 saat alıyor mi 8 se zor zor 5 alıyor

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Mi8 Se kullanıcısıydım, 6 saatin altına düşmedi hiç, 7-8 saatler aldığım günler de oldu. Herşey pil demek değil, kullanım keyfi olmadıktan sonra lenovo p2 de alabilirsiniz :) 5000 piliyle 10 12 saat ekran süresi versin

Band 20 yi dert etmeyin, hattınız Vodafone olsa ve kırsalda olsanız o zaman belki sizin için kriter olur.

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Mi 8 SE tabii ki. Ayrıca Turan GSM güvenilir bir mağaza tereddüt etmeyiniz teknik destek konusunda da oldukça iyiler.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Arada çok az şarj farkı mı var :) 4 saat fark var,note 7 8-9 saat alıyor mi 8 se zor zor 5 alıyor
Sabah sarjdan çekiyorum geceye kadar 6.5 saat civarında ekran süresi veriyor hep. Her şey şarj değil

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhaba ,

Pil dışında note 7 nin artısı olamaz bunu da zaten kaliteden verdiği tavizlerle elde etmek de ekran kalitesi olsun işlemci olsun hep düşük,

Ama kalite açısından mi 8 se daha iyidir ekran zaten amoled ile led panel arasında dağlar kadar fark bulunmaktadır.

Pil konusuna gelincede 4000 olması aldatmamalı ekranda büyüğünden o kadar fark olmamak da ,

mi-room kullanırsanız yeterli süreleri alacaksınız , bence mi 8 se kesinlikle

Oyla:

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Mi8 liteden mi8 se geçilirmi yads note 7 sizce eğer bütçeyi zorlarsam garantisiz te alacam 2200e

Oyla:

NAGİSA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Alp Ac
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Buradan karşılaştırma yapabilirsiniz mi 9t performans olarak daha iyi kamera olarakta daha iyi cc9un sadece selfie kamerası daha iyi size tavsiyem mi 9t dir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi9t nasıl ustadım 6-64 1975 tl

Oyla:
Üst Alt