Soru mi 8 SE vs redmi note 7

EREN AKPINAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EREN
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
3
Selamlar yarın turan gsm üzerinden mi 8 se ve redmi note 7 alıcam sizce hangisini almalıyım.Mi 8 se nin bataryası hemde global olmayan bir cihaz global olmaması benim için sıkıntı degil fakat bataryada ciddi fark var mi 8 se redmi note 7 ye bakarak güncel olmayan bir cihaz diyebiliriz fakat snapdrogan 710 kafamı karıştırıyor.sizce hangisini alsam daha mantıklı olur bu arada turan gsmden ilk defa alışveriş yapıcam güvenilir duydum sizinde fikirlerinizi duymaktan hoşlanırım iyi günler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mİ serisi tabiki.

Oyla:

NAGİSA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Alp Ac
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Ben mi 8 se kullanıyorum amoled ekran hdr destekliyor redmi note 7 ekranını döver geçirir işlemci acık ara daha iyi kamera da daha iyi ama redmi note 7 nin pili daha fazla şahsen ben bir günü çok rahat çıkartıyorum. Instagram Facebook YouTube tarayıcı karanlık mod açık 5 saat civarı ekran süresi alıyorum.

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Mi8 Se almanızı tavsiye ederim. Etrafıödaki 8 9 kişiye aldırdım, memnun olmayan yok, uzun süre ben de kullandım, sürekli konularını da takip ederim, kronik sıkıntısı olmayan fiyatını sonuna kadar hak eden bir cihaz. Bataryası ise günü çok rahat çıkarıyor, 6 saat ortalama ekran süresi veriyor. 710 işlemci çok iyi, takılma donma vs hiç yaşamadım. Eu beta romlar daha kişiselleştirilebilir ve daha stabil geldi bana. Kamerası da gayet iyi.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Mi8 se tabii ki. Redmi note7 de 4000 mah batarya ama işlemcisi pek iyi değil. Arada çok az şarj farkı var. Ama 60fps video çekmesi güzel özellik. Mi8 se 30 çekiyor. 8se nin ekran amoled onun lcd.

Oyla:

EREN AKPINAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EREN
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
3
Mi8 Se almanızı tavsiye ederim. Etrafıödaki 8 9 kişiye aldırdım, memnun olmayan yok, uzun süre ben de kullandım, sürekli konularını da takip ederim, kronik sıkıntısı olmayan fiyatını sonuna kadar hak eden bir cihaz. Bataryası ise günü çok rahat çıkarıyor, 6 saat ortalama ekran süresi veriyor. 710 işlemci çok iyi, takılma donma vs hiç yaşamadım. Eu beta romlar daha kişiselleştirilebilir ve daha stabil geldi bana. Kamerası da gayet iyi.
Selamlar yorumunuz için teşekkür ederim. Turan gsm den almayı düşünüyorum siz nerden almıştınız acaba.

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro