Soru Mi 8 Se vs Mi 8 Lite

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
Başlığı değiştirdim çünkü artık se ve lite arasında kaldım?
Özellik açısından über birşey istemiyorum gene ama kamera olsun yada batarya olsun güzel olsun istiyorum :)
Max serisinden vazgeçme sebebim ise biraz önce gene telefonu düşürdüm üstüne birde koltukla üzerinden geçtim ama gene sapasağlam :) kısacası büyük gelmeye başladı artık

rootlu ve rom'lu olacak vs

-

selamlar,

hali hazırda mi max prime kullanmaktayım, büyük telefona alışığım hatta en uzun süre kullandığım tek telefon max prime oldu :)
bu cihaza öyle bir alıştım ki xiaomi'den daha şaşmam gibi geliyor kullanım ve verimlilik açısından aşırı derecede tatmin ve mutlu edici. bl, root, rom vs anlatmaya gerek yok zaten

şimdi elimdeki bu cihazı (tr cihazı bendeki) elden çıkarıp mi 2000tl'ye mi max 3 siyah kayıtlı yurtdışı cihazı alsam mı? aldığımda ise beni pişman ettirir mi sizce? gerek yoktu über bir farkta yoktu dermiyim?

gözüm bi yandan mi 8 se al diyor, bi yandan max 3 al diyor bir yandan ise mi mix 1 al diyor (ses sorunu yaşarım diye mi mix 1 'den korkuyorum)

kısacası araftayım beni burada çıkartın :)

daha önce kullandığım cihazlar ortalama 5-6 ayda bir değişiyorum
daha öncede note 8-9 haricinde
iphone plus 8 ve üzeri haricinde

teşekkürler

Son düzenleme:

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
herkese yorumlar için teşekkür ediyorum

maddi anlamla ilgili değilde değişiklik şeyindeyim daha farklı telefonlar vs arayıştayım, sanırım oppo find x alacağım kayıtlı vs ama garantisi yok. okuduğum kadarıyla mekanizmanın kolay kolay bozulma ihtimalide yokmuş

yakından inceleyip eğer hoşuma gitmezse, max 2 alıyorum 3'ün tipini beğenmedim dediğim gibi

Oyla:

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Şu an Mi Max 2 sıfır bile hala 1600-1900 TL arası. Bu telefonu en uygun satan Kipa ve Migros onlarda 2600 TL.
1700-1800 şu an çok zor belki Çin versiyon yurt dışı getirenlerden o fiyata alınabilir ama kayıtla birlikte yine 2000 TL :)

Simdi sizin dediginiz fiyatlar ulkeye girmis vergisi odenmis iyi kotu garantili cihaz.
Benim dedigim 1700-1800 zaten cinden gelen telefon icin dusundugum fiyat. Yoksa garantili max 3 1800 olsun demiyorum.
Cin fiyati belli. Getirip 2 katina satmanin mantigini cozemedim .

Gecmiste yazmistim, Allahtan xiaomi garantili cihazlar ucuz yoksa yurtdisindan getirenler fahis fiyat ceker diye, suan o durumu yasiyoruz.:)

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Alışınca küçük bile geliyor drunk~~ Dizi-Film, Kitap-Ders-Gazete-Dergi okuma, tam ve büyük ekranda oyun oynama, bitmek bilmeyen nöbetlerin sonuna kadar yetecek batarya ve ekran süresi...handshake~~
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok görüyorsunuz :D:D

Oyla:
Üst Alt