Yardım Mi 8 SE Root Hatası

BURAKKADİRDURAK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Happver
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI MiRoom 11.0.3 Stabil
Telefon Modeli
Mi 8 Se
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar,
Cihazım Mi 8 SE. Sürüm MIUI MiRoom 11.0.3 Stabil. Cihazımdaki uygulamalardan bazıları root işlemi sebebiyle uygulamayı açmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Bayağı araştırdım fakat çözümü bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Hocam merhaba. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bu işlemin bana vereceği olası zararlar var mı? Yani şuna dikkat edin buna dikkat edin dediğiniz.
Root'un vereceği zarar, kaldırırken yaşanacak zarardan daha fazladır. O nedenle hiç korkmayın. basın tuşa gitsin. Bende magisk ile rootlu kullanıyordum telefonu, sonrasında istanbul kart uygulaması sorun çıkardığı için kaldırdım gitti root'u.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Safetynet yaparak magisk gizlenebilir uygulamalar rootu algılamaz.
Rootsuz android tekeri olmayan araba gibidir,😅😅😅

Oyla:

BURAKKADİRDURAK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Happver
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
8
Root'un vereceği zarar, kaldırırken yaşanacak zarardan daha fazladır. O nedenle hiç korkmayın. basın tuşa gitsin. Bende magisk ile rootlu kullanıyordum telefonu, sonrasında istanbul kart uygulaması sorun çıkardığı için kaldırdım gitti root'u.
Peki hocam uzun tutuyorum kusura bakmayın. Bende de ilk İstanbulkart uygulamasında arıza verdi. 50 TL verip kart çıkarmıştım. Ankara'dan geldiğim için. Şimdi diğer uygulamalarda da başladı. Direkt magisk uygulamasını mı sileceğim hocam?

Oyla:

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Peki hocam uzun tutuyorum kusura bakmayın. Bende de ilk İstanbulkart uygulamasında arıza verdi. 50 TL verip kart çıkarmıştım. Ankara'dan geldiğim için. Şimdi diğer uygulamalarda da başladı. Direkt magisk uygulamasını mı sileceğim hocam?
Magiskin içine gir, altta kaldır butonu var. Ona basın kalkar. Ona basmanıza rağmen kalkmaz ise uygulamanın simgesine basılı tutup kaldırın. SOnra telefonu kapatıp açın, temizce kalkmış olur.

Oyla:

BURAKKADİRDURAK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Happver
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
8
Peki hocam uzun tutuyorum kusura bakmayın. Bende de ilk İstanbulkart uygulamasında arıza verdi. 50 TL verip kart çıkarmıştım. Ankara'dan geldiğim için. Şimdi diğer uygulamalarda da başladı. Direkt magisk uygulamasını mı sileceğim
Safetynet yaparak magisk gizlenebilir uygulamalar rootu algılamaz.
Rootsuz android tekeri olmayan araba gibidir,😅😅😅
Hocam merhaba. Safetynet'i kontrol et dediğimde hata veriyor.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Magisk güncel mi öncelikle hocam?
Zygisk uygulamalardan gizleme seçeneği geldi zygisk ile birlikte

Oyla:

BURAKKADİRDURAK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Happver
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
8
Magisk güncel mi öncelikle hocam?
Zygisk uygulamalardan gizleme seçeneği geldi zygisk ile birlikte
Hocam magisk'e girdiğimde üstte Magisk yeri altta Yönetici yeri var. İkisinde de Güncel, Yüklendi, Paket bilgileri var. Yönetici kısmında güncelle butonu var butona bastığımda 6.8 mb lık bir dosya indiriyor fakat 11 tane izin istiyor. İzinlere bir baktım biyometrik okuma felan var. Reddettim.

Oyla:
Üst Alt