Yardım Mi 8 SE Pubg Kasma , Donma Sorunu !!

ugurakbas06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
58
Merhaba arkadaşlar mi 8 se cihazım hiç anlamadığım şekilde donuyor takılıyor anlam veremiyorum en düşük ayarlarda da denedim rom da değiştirdim sorunum devam ediyor başka kullanıcılar takılmadan oynadıklarını söylüyolad iyice kafayı yiyorum ya kötü bir işlemciye de sahip bir cihaz değil yardımcı olursanız çok sevinirim :/

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Son güncelleme yüzünden takılmalar oluyor fakat kasmıyor. Üstteki arkadaşın dediği ayarlarda oynuyorum ben de

Oyla:

Rapboi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Al
Cihazım
Mi8 se
Konular
2
Ben 50 mb donwload 50 mb upload fiber olan ortamda oyunu mi 8 se ile wifide oynuyorum , seçtiğiniz serverdan tutunda grafik ayarları server yoğunluğu hepsi etki eder ,
sol tarafda ping durumunuzu 50 civarı olduğunu kontrol ederek oyunun donmasını kontrol etmek daha mantıklı ,

rush da donması da gene yüksek grafik den kaynaklı , yoksa dual m416 takılan benim gibi yakın dövüş seven biri için çekilir çile olmazdı.

siz ne ayarda oynuyorsunuz bu önemli en iyi telefonda bile kasar bu oyun evet optimizasyonu yok pc dende oynuyoruz en iyi pc de bile sorunları derdi bitmiyor ,

ancak bizim klanca oynadığımız ayarlar akıcı / aşırı yüksek / renkli / otomatik ayarla kapalı şeklindedir.

Bu telefon gayet oyun için yeterli bir telefon , kasması telefondan değil oyundan serverdan internetten v.s kaynaklı ,

nette testlerine bakarsanız zaten video bulursunuz ,

birde burası bir forum bir satış noktası değil bu sebeple kimse kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değil sonuç da fikir paylaşım ortamı ,

Oncelikle cevaniniz icin tesekkur ederim,
Alis satis ile ilgili bir yorum yaptim mi diye dusundum ama yok.anlamadim acikcasi :)
Neyse konumuza donelim pubg kasmasi bu telefonun donanim degerlerini tartmasi acisindan gecerli degil demek istedim ben.
Oyunun bastan sona optimizasyon sorunu var.
Benim ayarlarimi yukarda yazmistim
Akici ~ asiri ~ renkli ~ oto ayar kapali
Araba surerken vs kasiyor donuyor hepsi bu adama rush esnasinda denk getirmek zor (aim)
Neyse bize yarari olmayan tartisma bize bisey kazandirmaz. İyi forumlar

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Oncelikle cevaniniz icin tesekkur ederim,
Alis satis ile ilgili bir yorum yaptim mi diye dusundum ama yok.anlamadim acikcasi :)
Neyse konumuza donelim pubg kasmasi bu telefonun donanim degerlerini tartmasi acisindan gecerli degil demek istedim ben.
Oyunun bastan sona optimizasyon sorunu var.
Benim ayarlarimi yukarda yazmistim
Akici ~ asiri ~ renkli ~ oto ayar kapali
Araba surerken vs kasiyor donuyor hepsi bu adama rush esnasinda denk getirmek zor (aim)
Neyse bize yarari olmayan tartisma bize bisey kazandirmaz. İyi forumlar

Kanıtla video koy gibi bir durum yazdıgınız dan yazdım öyle , ben yaşamıyorum donma bu genelde oyun yoğunluğundan ping yükseldiğin de oluyor onu da telefona bağlamıyorum , kapının açılmayıp beklemesi sonra 10 kere açılıp kapanması gibi buglar zaten oyun da normal artık ,

Oyla:

Rapboi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Al
Cihazım
Mi8 se
Konular
2
Kanitla dememin sebebi gercekten kafayi yiycem kasiyor gercekten neyse bunu bosverelim sizde gun isiginda iken ekran parlakligi yuksekte iken asiri parlama renklerde soluklasma gibi degisik bir durum oluyor mu?

Oyla:

Merloth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Mi8
Konular
1
Kanitla dememin sebebi gercekten kafayi yiycem kasiyor gercekten neyse bunu bosverelim sizde gun isiginda iken ekran parlakligi yuksekte iken asiri parlama renklerde soluklasma gibi degisik bir durum oluyor mu?

Hocam ben mi 8 kullanıyorum. O problem bende de vardı. Sanırım ekranın dış ortam rengine göre kendini adapte etmeye çalışması yüzünden oluyor. Aslında bildiğim kadarıyla bir özellik bu ancak yazılımsal bazı sıkıntılara sahip. Otomatik kontrastı kapatın. Yüksek kontrast ayarlarında öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
O bir özellk olması lazım yüksek ışıkta rahat görmek için. 5 plus kullanırken Sensörlere elimi koyuyordum kontrast değişiyordu çekiyodum düzeliyordu. Ama şimdi yapamıyorum

Oyla:

Rapboi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Al
Cihazım
Mi8 se
Konular
2
Hocam ben mi 8 kullanıyorum. O problem bende de vardı. Sanırım ekranın dış ortam rengine göre kendini adapte etmeye çalışması yüzünden oluyor. Aslında bildiğim kadarıyla bir özellik bu ancak yazılımsal bazı sıkıntılara sahip. Otomatik kontrastı kapatın. Yüksek kontrast ayarlarında öyle bir sorunla karşılaşmadım.
Deneyecegim bilgi veririm tskler herkese

Oyla:

Rapboi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Al
Cihazım
Mi8 se
Konular
2
O bir özellk olması lazım yüksek ışıkta rahat görmek için. 5 plus kullanırken Sensörlere elimi koyuyordum kontrast değişiyordu çekiyodum düzeliyordu. Ama şimdi yapamıyorum
Tesekkur ederim duzeldi

Oyla:

procity

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
procity
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı aşırı kasma ve kare dalgalanması çok üzerine düştüm son çare roomu değiştirdim miroom geçtim ve sorun tamamen ortadan kalktı.aynı sorunla karşılaşan arkadaşlara tavsiyem direk mirooma geçsin ve sorunu ortadan kalksın

Oyla:
Üst Alt