Soru Mİ 8 SE MIUI Güncellenmiyor

mehmetsahinazak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Şahin
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Sağlık Yönetimcisi
Konular
8
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacakdı xiaomi mi8se aldım ilk defa xiaomi kullanıyorum telefonum mi8 se MIUI 10 8.7.29 sürümüne sahip denetle dediğim zaman 8.12.13 diye bir sürüm geliyor karşıma indir dediğim zaman ise Zaten Güncel! diye bir uyarı alıyorum bunun hakkında bir bilgisi olan bana yardımcı olabilecek birileri varmı teşekkür ederim

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar, aramıza hoşgeldiniz. Öncelikle Kurallar gereği konu başlığı ve mesaj içeriği büyük harflerle yazılamaz. Konu başlığınızı düzenleyerek, konunuzu ilgili foruma taşıdım.

Sanıyorum cihazınızda EU rom yüklüdür. Güncellemeyi yüklemek için öncelikle bootloader kilidiniz açık olmalı ve cihazınızda TWRP yüklü olması gerekiyor. Sonra buradan rom dosyasını indirip TWRP üzerinden yüklemeniz gerekiyor.
Yüklemeden önce tüm yedeklerinizi almayı unutmayın.

Benzer konulara da bakabilirsiniz.
Yardım - Ekran fastboot da kaldı
Yardım - Mi8 SE Fabrika Ayarlarına Döndüm Fastbootta Kaldı

Oyla:

mehmetsahinazak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Şahin
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Sağlık Yönetimcisi
Konular
8
H
Merhabalar, aramıza hoşgeldiniz. Öncelikle Kurallar gereği konu başlığı ve mesaj içeriği büyük harflerle yazılamaz. Konu başlığınızı düzenleyerek, konunuzu ilgili foruma taşıdım.

Sanıyorum cihazınızda EU rom yüklüdür. Güncellemeyi yüklemek için öncelikle bootloader kilidiniz açık olmalı ve cihazınızda TWRP yüklü olması gerekiyor. Sonra buradan rom dosyasını indirip TWRP üzerinden yüklemeniz gerekiyor.
Yüklemeden önce tüm yedeklerinizi almayı unutmayın.

Benzer konulara da bakabilirsiniz.
Yardım - Ekran fastboot da kaldı
Yardım - Mi8 SE Fabrika Ayarlarına Döndüm Fastbootta Kaldı
öncelikle konu başlığını büyük harfle yazdığım için özürdilerim xiaomi konusunda cahilim biraz manuel olarakmı güncelliyoruz telefonları sizin önerdiğiniz yol telefona güncelleme gelmeden güncelleye bilmek içinmi teşekkür ederim ayreten ilgilendiğiniz için

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Sürekli manuel güncellemiyorsunuz hocam. Mi8 SE için Global rom çıkmadığı için, EU, MIUI Pro, Mi Globe vb Türkçe dil içeren custom romlar yüklemeniz gerekli bunları yüklemek için ise yukarıda belirttiğim gibi TWRP yüklü olmalı. Normalde EU rom direk güncelleme alıp otomatik TWRP üzerinden yükleniyor.

Sizin yapmanız gereken öncelikle; Rehber - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-1102 Otomatik Yükleme Aracı ile TWRP yüklemek sonrasında üstte vermiş olduğum 8.12.13 romu indirip TWRP'den yüklemek bundan sonraki güncellemeleri otomatik alacaksınız. Üstte eklediğim konuları da birer okuduğunuzda yapmanız gerekeni daha da pekiştireceksiniz.

Oyla:

mehmetsahinazak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Şahin
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Sağlık Yönetimcisi
Konular
8
Sürekli manuel güncellemiyorsunuz hocam. Mi8 SE için Global rom çıkmadığı için, EU, MIUI Pro, Mi Globe vb Türkçe dil içeren custom romlar yüklemeniz gerekli bunları yüklemek için ise yukarıda belirttiğim gibi TWRP yüklü olmalı. Normalde EU rom direk güncelleme alıp otomatik TWRP üzerinden yükleniyor.

Sizin yapmanız gereken öncelikle; Rehber - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-1102 Otomatik Yükleme Aracı ile TWRP yüklemek sonrasında üstte vermiş olduğum 8.12.13 romu indirip TWRP'den yüklemek bundan sonraki güncellemeleri otomatik alacaksınız. Üstte eklediğim konuları da birer okuduğunuzda yapmanız gerekeni daha da pekiştireceksiniz.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro