Rom Mi 8 SE MiRoom [Miui 12] [20.5.29 beta]

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15
Eurom beta son sürümden wipe yaparak kurdum ama telefon açılıp kapanıyor surekli romu tekrar yükledim ama değişen olmadı. Tekrar eu ya geçtim başka yaşayan var mi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yükledikten sonra geri gel format data yap

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Yahu bunu normal bir siteye upload edemiyorlarmi 15 saat indirilmesini bekliyoruz.

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Kurdum su anda ilk cikan betadan farksız hafif animasyon gecislerinde kasmalar mevcut detayli şekilde uzun kullanimda bilgi verebilirim. Demekki cok zor olsa gerek 11den 12 ye kadar şu kasmalari çözümlemek bu kadar zor Demekki :)

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
hocam kurduktan sonra bilgi verebilir misinz tüm mi 8 se kullanıcıları adına
Kurdum önceki beta sürümünde tam ekran haraketleri çalışmıyordu ayriyetten rehber gidiyordu vede kamera sürekli durduruoluyordu şuan onları görmedim arayüzde benim kasma yaşanmadı bakalım kullanıyorum sorun çıktıkca buraya yazarım.

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
Kurdum önceki beta sürümünde tam ekran haraketleri çalışmıyordu ayriyetten rehber gidiyordu vede kamera sürekli durduruoluyordu şuan onları görmedim arayüzde benim kasma yaşanmadı bakalım kullanıyorum sorun çıktıkca buraya yazarım.
Tamamdır hocam bekliyoruz

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9

Hocam kasmadan kastimiz telefonun donması degildir hafif takılması bile goze batacak rahatsız edecek derecededir kimisi var su anda 10 yillik cihaz kullanir onun agir çalışması bile rahatsız etmez ve normal gelir ben tamamen akıcı olduğunu düşünmüyorum insanları yanlış yönlendirmemek lazım nihayetinde cihazlarimiz ayni model tamamen akıcı yağ gibi bir sürüm ne miui 11 de ne de 12 de çıkmadı çıkacağını da zannetmiyorum.

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
Hocam kasmadan kastimiz telefonun donması degildir hafif takılması bile goze batacak rahatsız edecek derecededir kimisi var su anda 10 yillik cihaz kullanir onun agir çalışması bile rahatsız etmez ve normal gelir ben tamamen akıcı olduğunu düşünmüyorum insanları yanlış yönlendirmemek lazım nihayetinde cihazlarimiz ayni model tamamen akıcı yağ gibi bir sürüm ne miui 11 de ne de 12 de çıkmadı çıkacağını da zannetmiyorum.
aslında eu beta son sürüm gayet akıcı geldi bana launcher da kurduktan sonra tabii dediğiniz gibi göreceli olabiliyor bu konu

muhammet26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mi8se
Konular
13
Hacam mi8se için durum nedir harhangi bir sıkıntısı varmı

Üst Alt