Yardım Mi 8 SE Mi ekranın da kaldı

Buraklee

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi8 SE
Konular
1
Merhabalar Xiaomi mi8 se telefonum var fabrika ayarlarina sifirlarken telefon mi ekraninda kaldi ve alt kisimda unlocked yazisi var twrp yuklu degil yukleyemedim fastboot modunda kaliyor yardiminiza ihtiyacim var.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
İyi geceler,
Forum kurallarımız gereği konu başlığınız içeriğine uygun olarak düzenlenmiştir.
Forumumuzda konu ile alakalı Rehber konu olmak üzere bir çok konu mevcut.
Xiaomi Mi8 SE
Lütfen yeni konu açmadan önce Forum Kurallarımızı inceleyelim.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Oyla:

Buraklee

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi8 SE
Konular
1
Merhabalar Xiaomi mi8 se telefonum var fabrika ayarlarina sifirlarken telefon mi ekraninda kaldi ve alt kisimda unlocked yazisi var twrp yuklu degil yukleyemedim fastboot modunda kaliyor yardiminiza ihtiyacim var.
Yok mu yardim edecek kimse

Oyla:

boranarikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Boran ARIKCI
Cihazım
Mi 9T 6/128
Konular
7
Bilgisayarınıza bu linkten dosyayı kurun. ( [Forumdan alıntıdır]). Aracı açın telefonu fastboot moda alın. Twrp kurulumunu gerçekleştirin. Cihazı hiç kapatmayın. Twrp açıkken son sürüm yazılımı telefonun içine atın. Flaşladıktan sonra cihazınız açılacaktır. Son sürüm yazılım dosyaları linki : Rom - Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.5.16 Beta ve V10.3.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı (Stabil yazılım kurmanızı tavsiye ederim.)

Son düzenleme:
Oyla:

İbrahim474

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Bilgisayarınıza bu linkten dosyayı kurun. ( [Forumdan alıntıdır]). Aracı açın telefonu fastboot moda alın. Twrp kurulumunu gerçekleştirin. Cihazı hiç kapatmayın. Twrp açıkken son sürüm yazılımı telefonun içine atın. Flaşladıktan sonra cihazınız açılacaktır. Son sürüm yazılım dosyaları linki : Rom - Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.5.16 Beta ve V10.3.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı (Stabil yazılım kurmanızı tavsiye ederim.)
Hocam fabrika ayarına sifirladığı için direk twrp yemez önce çin romu atılması lazım. Ardından Çin'e uyumlu twrp sonra da Türkçe olan bir rom ardından da Roma uygun twrp.

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Yabl
Yanlış yönlendirme yapmayalım

Oyla:

boranarikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Boran ARIKCI
Cihazım
Mi 9T 6/128
Konular
7
Twrp olmadan nasıl rom yükleyecek ki ? Benim arkadaşımda da aynı sorun oldu yazdıklarımı yaparak çözdük.

Oyla:
Üst Alt