Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

baticon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batıkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
kolay gelsin kafama takılan bir soru var acıkcasıı bu arada yeniyim grupta 9 yıldır iphone dan sonra xiaomi ye gecince cok rahatladım onu belirteyim.cihaz konuyu acan arkadasımız gibi bende o fiyattan yurtdısı kayıtlı aldım.tabi imei sorgulamada telefon baska model gözüküyor acaba evde bosta duran telefonun imeisini atsam mi8 se ye cihaz kayıt dısı kalır mı onun hakkında yorum yapabilecek varmı?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
kolay gelsin kafama takılan bir soru var acıkcasıı bu arada yeniyim grupta 9 yıldır iphone dan sonra xiaomi ye gecince cok rahatladım onu belirteyim.cihaz konuyu acan arkadasımız gibi bende o fiyattan yurtdısı kayıtlı aldım.tabi imei sorgulamada telefon baska model gözüküyor acaba evde bosta duran telefonun imeisini atsam mi8 se ye cihaz kayıt dısı kalır mı onun hakkında yorum yapabilecek varmı?

Cihaz hep kayıt dışıdır , ama sende olan telefon ile ayarsan kapanmaz artı savcılıkla şikayet v.s olma durumu da olmaz , sonuçda kendi kendinizi şikayet etmezsiniz ,

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

baticon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batıkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
bunu dememde ki sebep şu şimdi aldığım yerden kayıtlı gözüküyor ithalatcı olarak ama doğal olarak cihaz victor u2 adlı model olarak gözüküyor içimde huzursuz oldu acıkcası bilmediğim bir telefon sıkıntı yaşamak istemem.bildiğiniz üzere özellikle bu sürecte sıkıntı hiç yasamak istemem işin doğrusu.bu işte yıllardır kullanıp sıkıntı yasayan oldu mu onu da bilmiyorum.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
bunu dememde ki sebep şu şimdi aldığım yerden kayıtlı gözüküyor ithalatcı olarak ama doğal olarak cihaz victor u2 adlı model olarak gözüküyor içimde huzursuz oldu acıkcası bilmediğim bir telefon sıkıntı yaşamak istemem.bildiğiniz üzere özellikle bu sürecte sıkıntı hiç yasamak istemem işin doğrusu.bu işte yıllardır kullanıp sıkıntı yasayan oldu mu onu da bilmiyorum.

Bu konunun konusu olmaması sebebi ile ayrı konu açarak paylaşırsanız , daha çok yorum ve düşünce öğrene bilirsiniz ,

baticon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batıkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
tamamdır teşekkür ederim bilgilendirme için

cengizbaca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Satış Pazarlama Uz
Konular
0
Yazıda bir çok bilgi var ancak benim ilk telefonum olduğundan ben bu kurulumu kendim yapıp riske etmek istemiyorum. Telefonu çift hatta kullanma düşüncem var. Ekstra bir talebim yok. Kurulumu yapabilecek ya da kurulum için iyi bir yere yönlendirebilecek olan arkadaşlar var mı?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yazıda bir çok bilgi var ancak benim ilk telefonum olduğundan ben bu kurulumu kendim yapıp riske etmek istemiyorum. Telefonu çift hatta kullanma düşüncem var. Ekstra bir talebim yok. Kurulumu yapabilecek ya da kurulum için iyi bir yere yönlendirebilecek olan arkadaşlar var mı?

Aslında zor işlemler değiller yapa bilirsiniz ,

Adım adım yapmak için bu konunun 10 ile 20 sayfası arasında sizin gibi arayan arkadaşımız vardı oradan bakarak sizde yapa bilirsiniz isterseniz inceleyin ,

poyrazcan06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
note 5 pro
Konular
2
hocam merhaba mi8 cihaz var içinde çin beta kurulu twrp kurulumu yapa bilirmiyim ? eu betaya nasıl geçiş yapacagız

Üst Alt