Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

nevermore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
inanç şendağ
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
evet çıkmadan yeni twrp yide kura bilirsiniz ,
Çok soruyorum ama yanlış bişey yapmak istemiyorum hangi twrp yi indirmek gerekiyor ilk defa yapıcam bu arada son güncel rom sürümünü kontrol linkine tıkladım oradaki romu jndiricem sanırım

nevermore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
inanç şendağ
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
evet çıkmadan yeni twrp yide kura bilirsiniz ,
hocam twrpüzerinden bu romu V11.0.3.0.PEBCNXM (MIUI11) yükledim ve yalnız twrp yi güncellemeden çıktım cihaz fastboot da kaldı

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Merhaba arkadaşlar artık Android 10 luyuz11.0.2.0.stabil kurdum şu an itibarıyla hiç bir sıkıntı yok temiz kurulum firawire modem dosyasıyla beraber kurdum wi-fi şebeke camera sensör gibi sorunlar yok şarj süresini de deneyip gorecez inşallah 2saatlik kullanımla kasma donma geçiş ler harika

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-01-13-09-25-090_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-01-13-09-25-090_com.android.settings.jpg
    217,7 KB · Görüntüleme: 18

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
hocam twrpüzerinden bu romu V11.0.3.0.PEBCNXM (MIUI11) yükledim ve yalnız twrp yi güncellemeden çıktım cihaz fastboot da kaldı

konudaki gibi fastbootan çıkma adımlarını yaparak kurtarıp istediğiniz romu kura bilirsiniz

nevermore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
inanç şendağ
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
Merhaba arkadaşlar artık Android 10 luyuz11.0.2.0.stabil kurdum şu an itibarıyla hiç bir sıkıntı yok temiz kurulum firawire modem dosyasıyla beraber kurdum wi-fi şebeke camera sensör gibi sorunlar yok şarj süresini de deneyip gorecez inşallah 2saatlik kullanımla kasma donma geçiş ler harika
t
twrp ne hocam

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2

nevermore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
inanç şendağ
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
Frwire ilk kurumda anlatılan modem dosyasıyla recevore yapmadan onuda kur sonra recevore yap
yani önce modem twrp den falsıyorum sonra romu flashlıyorum öyle mi ? peki modem dosyasını kurmasam bir soeun olur mu? kusura bakmayın ilk def yapıyorum o yüzden çok soruyorum cihaz şu an twrp de kaldı sabah yanlış romu yüklemişim daha doğrusu twrp ile uyumsuz romu yüklemişim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yani önce modem twrp den falsıyorum sonra romu flashlıyorum öyle mi ? peki modem dosyasını kurmasam bir soeun olur mu? kusura bakmayın ilk def yapıyorum o yüzden çok soruyorum cihaz şu an twrp de kaldı sabah yanlış romu yüklemişim daha doğrusu twrp ile uyumsuz romu yüklemişim.
ustam kurdum ama fastboot da kaldı cihaz

Son düzenleme:

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Benim tek sıkıntım bazen whatsapp mesajlarında led ışığı yanmaması ve ses gelmemesi. Sizde de oluyor mu? Ben de temiz kurulum yaptım

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt