Rom Mi 8 SE - Havoc OS v 2.6 - Android 9.0 - Güncel 15 Haziran

msaaltiok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
7

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kurulumu yaptım bir sorun çıkmadı teşekkürler ancak bir sorum olaak ekranın üstünde bildirim panelinin yukarısında beyaz çizgiler var birde ekran bitim yerlerinde ekranın en alt sağ alt ve sol alt köşeleri gibi böyle renk patlamaları var bigi sizde de öyle mi

teşekkürler

kurulumu yaptım bir sorun çıkmadı teşekkürler ancak bir sorum olaak ekranın üstünde bildirim panelinin yukarısında beyaz çizgiler var birde ekran bitim yerlerinde ekranın en alt sağ alt ve sol alt köşeleri gibi böyle renk patlamaları var bigi sizde de öyle mi
Rica etsem bildirim panelini indirirken beyaz kısımda getirip üst ekran köşelerine bakar mısınız bozukluk var gibi

Son düzenleme:

msaaltiok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
7
Evet overlayda ufak bir sıkıntı mevcut. Genelde her custom romda mevcut. Köşe yuvarlama yazılımsal yapılıyor. Sıkıntı olacak bir durum değil.

Sonraki romlarda düzeltilir. Ayrıca köşe yuvarlama ayarları vardı sanırım. Ordanda ayar yapılabilir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Evet overlayda ufak bir sıkıntı mevcut. Genelde her custom romda mevcut. Köşe yuvarlama yazılımsal yapılıyor. Sıkıntı olacak bir durum değil.

Sonraki romlarda düzeltilir. Ayrıca köşe yuvarlama ayarları vardı sanırım. Ordanda ayar yapılabilir.
tamamdır hocam bakacağım teşekkürler bir de daha demin arama yaparken hoparlörü test ettim normalde sorun yok ama hoparlörden ses gitmedi bende

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Anladım o zaman şöyle yapıyorum öncelikle eu 10.3.1 e dönüyorum ondan sonra twrp 0423 kuruyorum ardından romdan sonra gapps ve magisk kurup kullanmaya başlıyorum doğru mudur
tamamdır hocam bakacağım teşekkürler bir de daha demin arama yaparken hoparlörü test ettim normalde sorun yok ama hoparlörden ses gitmedi bende

Evet hoparlörler de sorun var

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek