Rom Mİ 8 SE GLOBAL ROM isteği

Tugmebamet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xaomi mi 8 se
Konular
0
Bin pişman oldum 8 se aldığım için xiaomi den soğudum resmen bu lanet bi sürümdür başka bi yolu yok mu arkadaşlar?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Bin pişman oldum 8 se aldığım için xiaomi den soğudum resmen bu lanet bi sürümdür başka bi yolu yok mu arkadaşlar?

Neyinden memnun değilsin kardeşim? Şuanda global rom aldığında ne farkı olacak ?

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
benim ilk xiaomi cihazım mi 8 lite idi global romu mevcuttu. bu cihazın kronik şebeke sorunları malum.. xiaomi den soğumak üzereydim ki mi 8 se alıp bu algıdan kurtuldum. bana gerçekten xiaomi markasını sevdirdi. ve şuanda hem kullanıp hem satıyorum.. Xiaomi global yazılımlar şuanda vasat. özelleştirme yetersiz. mi 8 se zorunlu olarak sizi global rom kullanma zahmetinden kurtarıyor :) ayrıca bu fiyata bu özellik başka markada varsa tavsiyelerinize de açığız.

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
Benim naçizane fikrim global rom yerine (Gelmeyeceği yüksek ihtimal)TWRP geliştiricisini bombardımana tutup officall sorunsuz her romla uyumlu bir sürüm çıkarılması olur.TWRP eli ayağı bu cihazın toplanıp bu yönde bir talep maili hazırlayıp geliştiriciye atmanız daha uygun gibi.

bu daha mantıklı bir istek... olma ihtimali de var hem...

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Benim naçizane fikrim global rom yerine (Gelmeyeceği yüksek ihtimal)TWRP geliştiricisini bombardımana tutup officall sorunsuz her romla uyumlu bir sürüm çıkarılması olur.TWRP eli ayağı bu cihazın toplanıp bu yönde bir talep maili hazırlayıp geliştiriciye atmanız daha uygun gibi.

son derece haklısınız. bu cihazları ilk alanlar içerisinde uygun twrp gelmediği için sıkıntı yaşıyorlar. fastboot ekranında kalmalarınında ben ilk sebebi bu. global rom çıkacağını bende düşünmüyorum ama dediğiniz gibi sağlam bir twrp çıkarsa hayat kurtarıcı olur..

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Bende neden twrp (1227) sorunu yok
Eu beta , kararlı , pixel expirence , mi rom , globe rom arasında dolanıp duruyorum , cihazda root olmaması na rağmen ne siliniyor ne başka birşey oluyor

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Üst Alt