Yardım Mi 8 SE Brick

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Teşekkürler hocalarım. Konu sahibi arkadaşla konuşalı biraz oluyor ankarada yapacak var mı diye sordu en son. Ankara dışına göndermek istemiyor cihazı diye düşündüm. Şimdi de istanbulda teknik servis bulduğunu yazmış. Söyleyecek bir şeyim yok malesef, herkes istediği kişiye yaptırmakta özgür. Sadece neden bu soruna çözüm aradığı bu forum içerisindeki güvenilir, tek bir şikayet bile almamış birini tercih etmediğini sorabilirim, onun da cevabı büyük ihtimalle benden daha ucuza yapanların olmasıdır :D ne yapalım herkes yaptığı işin kalitesine göre fiyat veriyor. Benim yaptığım işi, kaç yıldır burada olduğumu bilen bilir. Piyasada tutunmaya çalışan, fiyatlarımdan uyguna iş yapıp önümü kesmeye çalışan dünkü servisler her zaman vardı. Çok şeyler gördük forumda, uzaktan yaparım diyip parayı cepleyenlerden tutun gönderdiğinizde cihazınızdan malzeme çalanlara kadar :)
hakkiniz olan tutarı hesabiniza yatirsin sizde uzaktan kontrol ile cihazini yapabilirseniz iyi olur orta yol simdilik bu hocam

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hakkiniz olan tutarı hesabiniza yatirsin sizde uzaktan kontrol ile cihazini yapabilirseniz iyi olur orta yol simdilik bu hocam
Uzaktan yapabileceğim bir şey yoksa ortada? Her şey uzaktan göründüğü gibi olamıyor malesef :) hep derim, siz mahallenizdeki tanıdık bir telefoncunuza sohbetiniz muhabbetiniz olsa bile arayıp benim bir telefonum var bozuk uzaktan düzelt diyemiyorsanız kusura bakmayın nazınızın geçtiği biri bunu yapmıyorsa başkasından da beklememelisiniz

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Uzaktan yapabileceğim bir şey yoksa ortada? Her şey uzaktan göründüğü gibi olamıyor malesef :) hep derim, siz mahallenizdeki tanıdık bir telefoncunuza sohbetiniz muhabbetiniz olsa bile arayıp benim bir telefonum var bozuk uzaktan düzelt diyemiyorsanız kusura bakmayın nazınızın geçtiği biri bunu yapmıyorsa başkasından da beklememelisiniz
Dikkat ederseniz orda yapabilirseniz diye yazmisim uzaktan olmuyorsa yapacak bisey yok sizden yada arkadastan bir beklentim yok orta yolu bulmaya calistim olmuyorsada size kalmis bir durum

Tolga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 4 LTE
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Dikkat ederseniz orda yapabilirseniz diye yazmisim uzaktan olmuyorsa yapacak bisey yok sizden yada arkadastan bir beklentim yok orta yolu bulmaya calistim olmuyorsada size kalmis bir durum

Hocam bu cihaza ne olmuş da bu hale gelmiş olabilir? Ne yapmamamız gerekiyor bilgilendirir misiniz lütfen? Bende de Mi 8 SE var, rom işleriyle uğraşmayı da seviyorum. Yanlış bir müdahale ile cihazı servislik yapmayalım

Üst Alt