Rehber MI 8 SE Android Q Modem Dosyası (Portre Modu ve Sensör Sorunları Yok)

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Yakınlık sensörü çalışan modem dosyasıda var ama onda da kamerada portre modun ile çekim yaptığınız zaman yeşil ekran sorunu oluşuyor.
Mi 8 se bölümünde sabitlenen konu kısmındaki modem dosyası flashlayin reboot system deyip telefon açıldıktan sonra tekrar twrp ye girin hiç bir wipe işlemi yapmadan eu romu tekrar flashlayin reboot system deyin portre sorunu gidecektir

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Mi 8 se bölümünde sabitlenen konu kısmındaki modem dosyası flashlayin reboot system deyip telefon açıldıktan sonra tekrar twrp ye girin hiç bir wipe işlemi yapmadan eu romu tekrar flashlayin reboot system deyin portre sorunu gidecektir
Not: Android 10 beta-stabil romlarda sensör ve kamerada portre modunda yeşil ekran sorunu vardır.

coskuniscan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkun
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1

Yapan varmı sorun çözülüyormu tekrar rom yukleyince modem dosyası silinmiyormu?

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
İmage dosyası açan programlarla. Cyberlink, poweriso gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Masik X 8.3 romu hangi beta rom üzerine inşa edildiyse fastboot romundan persist çekip flashlamayı denemek lazım eu stabil android q için

hocam bunu deneyebilirim ben. eu 9.10.24 sürümünde de sensör sorunu olmadan kullanıyor arkadaşlar. bunun üzerine kurulmuş olabilir mi?
bunun fastboot romundan persist çekip flashlamayı deneyeceğim yardımcı olursanız?

omrfrkbyrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
hocam bunu deneyebilirim ben. eu 9.10.24 sürümünde de sensör sorunu olmadan kullanıyor arkadaşlar. bunun üzerine kurulmuş olabilir mi?
bunun fastboot romundan persist çekip flashlamayı deneyeceğim yardımcı olursanız?
O ROM'da kameradan galeriye geçiş olmuyordu ama arayüzle alakalı bir bug diye tahmin ediyorum. Android Q sürümlerde fastboot ROM hiç görmedim.

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
O ROM'da kameradan galeriye geçiş olmuyordu ama arayüzle alakalı bir bug diye tahmin ediyorum. Android Q sürümlerde fastboot ROM hiç görmedim.

Galeriye geçme sorunu telefonu İngilizce yapınca çözülüyor hocam. Yani persist cekecegimiz bir rom yok mu hocam? 9.10.24 ün normal twrp sürümünden çekebilir miyiz?

MstfGdk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
Bende de şebeke sorunu var birde üzerine android q rom kurduktan sonra twrp giremez oldum power+ses açma tuşuna basınca mi yazisinda kalıyorum modem dosyalarını kuramıyorum dolayısıyla yardım edebilecek var mı ?

Hasun050

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8se
Konular
0
Valla Allah sizden razı olsun telefon düzeldi şuan hepside stabil çalışıyor sensör galeri portre modu ve hesap makinası stabil room yüklü

İsmailtogac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mİ 8 SE
Konular
3
Nasıl çözüldü hocam yaptığınız işlemi anlatır mısınız sensör bendede calismiyor

Üst Alt