Rom Mi 8 se 10.3.1 room hakkında

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Mi 8 se ye masik rom kurdum twrp gitti sifirlamadan twrp nasıl yüklerim. Yükleme aracı ile yüklenmiyor

oneblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Biko
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Al benden de o kadar , ben de 4- 4,5 saat en fazla. Mi room kurdum o da aynı ekran süresi fark etmedi.. ben anlamdım bu işi
10.2.2 geçmeyi düşünüyorum bunu denedinizmi ? birde 10,3,1 sanki kasıyor gibi yukarıdan bildirim alanını çekince yada uygulamaları toplu halde kapatınca kasmalar mevcut gibi, 9.7.11 1 gün denemiştim daha iyiydi sanki.

Son düzenleme:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
10.2.2 geçmeyi düşünüyorum bunu denedinizmi ? birde 10,3,1 sanki kasıyor gibi yukarıdan bildirim alanını çekince yada uygulamaları toplu halde kapatınca kasmalar mevcut gibi, 9.7.11 1 gün denemiştim daha iyiydi sanki.
10.2.2. yüklemedim , telefona rootladın mı akıcı oluyor düzeliyor kasması...

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Kullandığım bütün rom lar da 5.5 saati geçemedim telefonu sıfır aldığım dan bu yana

Eu beta da kullandım mi Room beta da
Eu stabil de kullandım mi Room stabil de yok

Şuan mi Room 10.3.1 deyim 5 saat alıyorum.

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
arkadaşlar bende telefonunu alalı nerdeyse 2 ay oldu mi globe ve mi rom 10.3.1 kullandım hemen hemen aynı ekran süresi aldım 5 yada 5,5 ama ben telefonla çok uğraşan biri değilim telefonda takıldığımda bir kez 6,30 saat ekran süresi aldım.

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26

Hocam 10.2.2 ye geçtiniz mi denediniz mi ekran süresi kaç saat veriyor?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhaba ,

ekran süresi göreceli bir kavram olduğundan bu tartışma hiç bir zaman bitmeyecektir,

instagram ekranda ki açıkken güç tüketimi farkli ,crome da farklı olduğundan ekran süresini paylaşırken uygulama tüketim kısmınıda paylaşarak bakınız ,

yüksek alınıyorsa muhtemelen oyun sosyal medya kullanımı olmayacaktır.

crome da 1 saat gezerken yüzde 15 giderken pil , ekran süresi gene 1 saat yazacaktır,
pubg oynarken 1 saat yüzde 60 giderken pil , ekran süresi gene 1 saat yazacaktır.

sizi gün ortasında yarı yolda bırakmasın yeterlidir,

pil tüketiminde anormal bir durum olmasın yeterlidir. bu tartışma her telefonda her forumda var ve bitmeyecektir =)

oneblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Biko
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Hocam 10.2.2 ye geçtiniz mi denediniz mi ekran süresi kaç saat veriyor?
hocam mi room 10.3.1 geçtim şuanlık sıkıntısız gözüküyor. Sadece ara sıra bildirim sesi gelmiyor. Problem değil benim için cihazın akıcılığı ve sarj süresi gayet yeterli. Cihazı uzun yıllar kullanmak istiyorum a2 lite - mi 8 lite - note 7 en son bu mi 8 se

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
hocam mi room 10.3.1 geçtim şuanlık sıkıntısız gözüküyor. Sadece ara sıra bildirim sesi gelmiyor. Problem değil benim için cihazın akıcılığı ve sarj süresi gayet yeterli. Cihazı uzun yıllar kullanmak istiyorum a2 lite - mi 8 lite - note 7 en son bu mi 8 se

en iyisi arasında kalite farkıyla beraber mi 8 zaten , lite lara benim alerjim var kartal görünümlü kanarya gibi geliyor =)

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Merhaba ,

ekran süresi göreceli bir kavram olduğundan bu tartışma hiç bir zaman bitmeyecektir,

instagram ekranda ki açıkken güç tüketimi farkli ,crome da farklı olduğundan ekran süresini paylaşırken uygulama tüketim kısmınıda paylaşarak bakınız ,

yüksek alınıyorsa muhtemelen oyun sosyal medya kullanımı olmayacaktır.

crome da 1 saat gezerken yüzde 15 giderken pil , ekran süresi gene 1 saat yazacaktır,
pubg oynarken 1 saat yüzde 60 giderken pil , ekran süresi gene 1 saat yazacaktır.

sizi gün ortasında yarı yolda bırakmasın yeterlidir,

pil tüketiminde anormal bir durum olmasın yeterlidir. bu tartışma her telefonda her forumda var ve bitmeyecektir =)
Orası öyle hocam teşekkürler bilgi için.

Üst Alt