Rom Mi 8 se 10.3.1 room hakkında

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Bir yerde yanlış yapmadıysanız açılacaktır
Açıldı şöyle ki, ilk açılış ekranında 10 dk dan fazla bekleyince Power dümesine basılı tuttum kapatttım ve açılış ekranına geldi ve hemen açılı verdi. Anlamadım neden ilk etapta açılmadı..

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Mi room'a geçmiş bulunuyorum.. ilk izlenim akıcı ve sadece. Beğendim. Pil performansını da paylaşırım

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Bir sıkıntım var. Telefon gelince ekran uyanıyor, telefon çalıyor ama arayan kimliğinin görünmesi 1-2 saniye sonra oluyor. Bunun bir çözümü varmı?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Hocam merhabalar bu süreyi nasıl aldınız ekstra yaptığınız ayar varmı? Konum ve Eşitlemeyi kapatmak dısında saygılar.

Fıratdbilek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
4
Hocam merhabalar bu süreyi nasıl aldınız ekstra yaptığınız ayar varmı? Konum ve Eşitlemeyi kapatmak dısında saygılar.
Normal günlük kullanım hocam, çok denedim pili şuana kadar 9saatten düşük ekran süresi almadım, en son dün gece 9saat 8dk ekran süresi aldım ve pil %18di şarja taktığımda

oneblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Biko
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Normal günlük kullanım hocam, çok denedim pili şuana kadar 9saatten düşük ekran süresi almadım, en son dün gece 9saat 8dk ekran süresi aldım ve pil %18di şarja taktığımda
10.3.1 yüklü bende 24 saat 3,5 saat ekran süresi alıyorum sizde hangi sürüm yüklü.

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
10.3.1 yüklü bende 24 saat 3,5 saat ekran süresi alıyorum sizde hangi sürüm yüklü.
Al benden de o kadar , ben de 4- 4,5 saat en fazla. Mi room kurdum o da aynı ekran süresi fark etmedi.. ben anlamdım bu işi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Sizin cihazda batarya ömrü azalmış sanırsam sizin mi-room yüklediğiniz gün ben de yükledim ve 6 saat ekran süresi veriyor
Al benden de o kadar , ben de 4- 4,5 saat en fazla. Mi room kurdum o da aynı ekran süresi fark etmedi.. ben anlamdım bu işi

Fıratdbilek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
4
Arkadaşlar size yalan söyleyecek halim yok xiaomi den parada almıyorum, kullanımlarımı ekran süremi herşeyi görselleriyle açıklamasıyla koydum başlığa ordan bakabilirsiniz, tlfonu sıfır aldım bende, bu arada oyun oynamıyorum hiç oyun yok tlfonda en büyük aktivitem Netflix ve youtu.

Üst Alt