Yardım Mı 8 Netflix?

erengscan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
8
Cihazım
xiaomi
Konular
26
Cihazim Mi 8 ama Netflix ile uyumlu değildir diyor ? Neden

Ekli dosyalar

• Resim.jpeg
    Resim.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 52

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Oyla:

erengscan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
8
Cihazım
xiaomi
Konular
26
Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Rootlamadan çözüme ulaşamayabilirsiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Sertifika hatasını bir türlü çözemedim ilk ikisiini denedim cihaz global rom ve garantili rootlamak istemiyorum ne yapabilirim ?
Hocam ben apksını indirip kurdum hiç bir sorun yasamadan kullanıyorum

Oyla:

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
Netflixin sitesinden kendi apksini indirin. Başka bir çözümü yok şu an için ne yazıkki.

Oyla:

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10
EU Rom kurabilirsiniz. Çözüm olacaktır.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

FENOMEN88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET BALCI
Cihazım
XAOMİ Mİ 8
Konular
0
Arkadaşlar madem play storeden netflixsi sertifikasyon yüzünden indirmede sorun yaşıyosunuz indiremiyorsunuz, neden xaominin mi app storesinden yani kendi uygulama marketinden netflixsi indirmiyosunuz ben öyle yaptım indi uygulama ve takır takırda kullanıyorum, ayrıca burada verilen netflix apksını bende indirdim kurdum mi 8 cihazımda ama gördümki bu apk tam ekran açılma modunda açılmıyo yani 18:9 oranında açılmıyo burada verilen apk da 16:9 formatında açılıyo ancak ben mi app storeden netflixsi indirip kurdum ve ayrıca direkt olarak 18:9 ekran formatında açıldı ve sorunsuz bir şekildede kullanıyorum, boşu boşuna play storede sertifikasyon yüzünden indiremiyorsanız indirmek için vakit kaybetmeyin ben mi app storeden indirin bakın keyfinize, ayrıca diğer bir konu bu sayfadaki netflix app uygulamasını indirip kurduğunuzda sertifikasyon yüzünden netflix uygulaması güncelleme alamayabilir diye düşünüyorum ancak mi app storeden indirdiğinizde takır takır güncelleme alırsınız arkadaşlar umarım yardımcı olabilmişimdir, saygılar ve sevgiler herkese.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Arkadaşlar madem play storeden netflixsi sertifikasyon yüzünden indirmede sorun yaşıyosunuz indiremiyorsunuz, neden xaominin mi app storesinden yani kendi uygulama marketinden netflixsi indirmiyosunuz ben öyle yaptım indi uygulama ve takır takırda kullanıyorum, ayrıca burada verilen netflix apksını bende indirdim kurdum mi 8 cihazımda ama gördümki bu apk tam ekran açılma modunda açılmıyo yani 18:9 oranında açılmıyo burada verilen apk da 16:9 formatında açılıyo ancak ben mi app storeden netflixsi indirip kurdum ve ayrıca direkt olarak 18:9 ekran formatında açıldı ve sorunsuz bir şekildede kullanıyorum, boşu boşuna play storede sertifikasyon yüzünden indiremiyorsanız indirmek için vakit kaybetmeyin ben mi app storeden indirin bakın keyfinize, ayrıca diğer bir konu bu sayfadaki netflix app uygulamasını indirip kurduğunuzda sertifikasyon yüzünden netflix uygulaması güncelleme alamayabilir diye düşünüyorum ancak mi app storeden indirdiğinizde takır takır güncelleme alırsınız arkadaşlar umarım yardımcı olabilmişimdir, saygılar ve sevgiler herkese.

Global ROM mu kullanıyorsunuz? Mi App Store dan linkini paylaşabilir misiniz?

Oyla:

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10

Benim cihazımda Mi App Store yoktu bu yolu bilsem cihazım hiç brick olmazdı. EU Rom kurarken BL kilidini kapattık yanlışlıkla. Bakalım pazartesi Delta servis inceleyecek ne sonuç dönecek hep beraber gorecez. Mi App Store için apk linki verme şansınız var mı?

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt