MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Miui 13 rom var elimde ama.daha stabil değil beta asamasinda en büyük sorunu şuan ekranı kilitlediginde derin uykuya geçiyor soft yeniden başlatma ekranı kilitlediginizde çağrı gelmez mesaj gelmez günlük kullanım için uygun degil ama şuna emin olabilirsiniz arayüz çok akıcı yağ gibi mübarek android 11 üzerine kurulu
betasını gördüm hatalarını okudum hiç bulaşmadım :) zaten en sevmediğim konu takılmalar gelsin bir an önce gelişmeleri günlük takipteyim :)

Son düzenleme:

batuhnbs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan Baş
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
global gelir mi

batuhnbs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan Baş
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
sanmam eu dan devam ederiz heralde :)
hocam peki 12.5 e geçtiğimde ekstra bir işlem yapmadan vowifi kullanabilir miyim hat ttelekom
veya hiç güncelleme yapmadan 12.0.3 sürümünde vodafone taksam vowifi çalışır mı?

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
hocam peki 12.5 e geçtiğimde ekstra bir işlem yapmadan vowifi kullanabilir miyim hat ttelekom
veya hiç güncelleme yapmadan 12.0.3 sürümünde vodafone taksam vowifi çalışır mı?
vowifi ile ilgili bi yazı okumuştum dediği ayarlar menüsü bende yoktu sanırım vowifi yok. vowifi olan sürümlerde hat farkedeceğini sanmıyorum.

batuhnbs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan Baş
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
vowifi ile ilgili bi yazı okumuştum dediği ayarlar menüsü bende yoktu sanırım vowifi yok. vowifi olan sürümlerde hat farkedeceğini sanmıyorum.
hocam 12.0.3 ten geçtiğime pişman olur muyum buglar veya şarj sorunu var mı acaba? teşekkürler

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
hocam 12.0.3 ten geçtiğime pişman olur muyum buglar veya şarj sorunu var mı acaba? teşekkürler

her zaman temiz kurulum yaptım sarj konusunda cok fark yasamadım genel olarak aynı degerleri aldım ama global romlar sankı eu romlara göre daha fazla ısınıyor kendı tespitim. bug konusunda da eu stabil lerde sıkıntı yaşayacagını sanmıyorum cok takıntılı bırı degilsen :)

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Çok kötü kesinlikle. Arkadaşlar ben eu romdan pixel experience plus a11 romuna geçtim ve ngk kernel kurulu. Kesinlikle yağ gibi akıyor telefonumdan çok memnunum. Biz miui ile telefonun anasını ağlatıyormuşuz meğerse.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Üstat bahsettiğin romun linkini atabilir misin? Güvenilir olarak nereden indirebilirim.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
Üstat bahsettiğin romun linkini atabilir misin? Güvenilir olarak nereden indirebilirim.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
android 12 de var 11 sana kalmış istediğini indir gapps yükleme gerek yok

Üst Alt