MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
şuan kullandığım rom oneos 21.10.3, ekran süresini hiçbir zaman önemsemedim.performans daha öncelikli. eu 12.5.2 şuanki romdan iyimidir sizce?
21.10.3 oneos kullanırken pixel experience a gectim 1 hafta sonra 12.5.2 eu romu yükledim 1 gün sonra oneos 21.10.3 e geri döndüm. Eu rom biraz daha akıcı ve stabil geldi oneos a göre. bildirim panelindeki saga kaydırarak bildirimler ve panel arasındakı gecıs olmadıgı icin oneos a geri döndüm birde kilit acılırken bounce anımatıon dısable olayı cok guzel olmus eskı anımasyonu kullanarak kılıt acılırken takılmayı engellıyor takılma/kasma benım cok canımı sıkıyordu :)

muratia4141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
4
21.10.3 oneos kullanırken pixel experience a gectim 1 hafta sonra 12.5.2 eu romu yükledim 1 gün sonra oneos 21.10.3 e geri döndüm. Eu rom biraz daha akıcı ve stabil geldi oneos a göre. bildirim panelindeki saga kaydırarak bildirimler ve panel arasındakı gecıs olmadıgı icin oneos a geri döndüm birde kilit acılırken bounce anımatıon dısable olayı cok guzel olmus eskı anımasyonu kullanarak kılıt acılırken takılmayı engellıyor takılma/kasma benım cok canımı sıkıyordu :)
Hocam merhaba, bildirim panelinde sağa kaydırarak bildirim ve paneller arasındaki geçiş derken neyi kastediyorsunuz. Ben de one os tayım.

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Hocam merhaba, bildirim panelinde sağa kaydırarak bildirim ve paneller arasındaki geçiş derken neyi kastediyorsunuz. Ben de one os tayım.
bildirim paneli yada kontrol merkezi acıkken saga sola kaydırdıgınızda merkez ile panel arası gecis yapıyor. baska modellerın 12.5.2 eu ıle ilgili videolarını izledigimde bu özellik vardı o yuzden 12.5.2 eu yu kurdum ama olmayınca oneos a geri döndüm bahsettigim özellikten dolayı. galiba android 11 ile gelen bi özellik. beklemedeyim :)

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
ben de kurdum ve 1 gün sonra kaldırdım, uzun süre denemedim. bug lar var ve bir kez de telefonu kapatıp açınca telefon ekranı çok geç açıldı. pil de efsane sayılmaz. bende eu stabil 12.0.4 yüklü şu anda, daha stabil, daha akıcı en azından bug yok, ben 5 saatin üstünde ekran süresi alıyorum zaten.boşa geçmişim.

XapyH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Merhaba global romdan eu roma geçsem sorun olur mu

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Merhaba global romdan eu roma geçsem sorun olur mu
temiz kurulum yaparak gecersen sorun olmaz

bütün kurumlarımı bu videoya ve talimatlara göre yaptım hiç sorun yaşamadım. miuilar arası, miui-aosp, aosp-miui

Son düzenleme:

omrfrkbyrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Hocam activity launcher e nereden ulaştınız. Ayrı bir program mı. Miui içinde mi?
Play Store üzerinden edinebilirsiniz. Ücretsizdir. Fakat şu an Android12 Alpha kullanıyorum telefonumda. İnanılmaz hızlı. Sanki piyasaya yeni çıkmış telefon gibi 🤣 Geekbench sonucunu da paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211123-093758.png
    Screenshot_20211123-093758.png
    142,4 KB · Görüntüleme: 77

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Play Store üzerinden edinebilirsiniz. Ücretsizdir. Fakat şu an Android12 Alpha kullanıyorum telefonumda. İnanılmaz hızlı. Sanki piyasaya yeni çıkmış telefon gibi Geekbench sonucunu da paylaşıyorum.
Hocam merhabalar
Gündelik kullanımı etkileyecek hatalar var mı acaba ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omrfrkbyrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Hocam merhabalar
Gündelik kullanımı etkileyecek hatalar var mı acaba ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herhangi bi aksaklık yaşamadım. NFC ile ödeme bile yaptım. Sadece yüz tanıma faal değil.

Üst Alt