Soru Mi 8 lite Stabil Pie Güncellemesi

Lacost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Yes~~ sorun varsa zaten bildiriyoruz kurmayın diye demi ama sorunu ilk önce kendinde aramalı insan

roy_mclean

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
p902
Konular
0
Bana da biraz önce geldi. WhatsApp durumdaki çentik altına girme durumu düzeltilmiş ilk gördüğüm.

yasintndr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Bana da biraz önce geldi. WhatsApp durumdaki çentik altına girme durumu düzeltilmiş ilk gördüğüm.
Bir de bildirim çubuğundan WhatsApp mesajını yanıtladıktan sonra mesaj orada görünmeye devam ediyor bu da güzel olmuş.

tiripio

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 8 lit
Konular
3
Ekran kaydedici de hâlâ daha ses kayıdı almıyor hem benim sesimi hem telefonun kendi sesini neden ya...

QuarkX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Harika diyemem ama iyi de degil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeniden baslattim. Hafif bir yavaslama var gibi geldi. Pil performansini arttirmak amaciyla gucu kismislar gibi geldi.

Son düzenleme:

mtalha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
0
Ben geri çekilen sürümü yüklemiştim sonrasında yine kopmalar oluyordu. Sonra Hard reset attim sonra sistem güncelleme kısmına girdim.en son paketi indir deyip guncelledim. Mobil veri eskisinden çok daha kötü bir hal aldı maalesef. Çok enteresan bir durum gidiyorsun 0 telefon alıyorsun telefonun en temel işlevlerinden biri çalışmıyor üstüne üstlük iade de edemiyorsun. Ve firma tarafından hiç bir düzgün bilgilendirme de yapılmıyor. Sonra telefonun fiyatı 200 TL civarı artıyor 2000 civarına çıkıyor ardından absürt bir şekilde haberler çıkıyor " şok şok Xiaomi mi 8 lite 2500 liradan 2000 liraya düştü". Resmen ürettikleri arızalı telefonu tüketiciyi düşünmeksizin ve en az zararla bitirmeye çalışıyorlar Yani inanması güç ama resmen kaziklandik.

QuarkX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Güncelleme alan arkadaslar durumlar ne sizde? Bende hafif yavaşlama var gibi geldi, sizde var mı pil nasıl

Lacost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Sana nasıl bir cvb vereyim bilemedim şimdi herşeyi denedin ve olmadimi SD kart taktinmi telefona taktiysan çıkar Apn ekledinmi ,sim kartını yeniledinmi m.talha

mtalha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
0
Sana nasıl bir cvb vereyim bilemedim şimdi herşeyi denedin ve olmadimi SD kart taktinmi telefona taktiysan çıkar Apn ekledinmi ,sim kartını yeniledinmi m.talha
YouTube da yer alan bütün yolları denedim taşıyıcı seçenekleri son vs.. Senin baska bir başlıkta paylaştığın faturalı türk Telekom hatlar için olan alan ayarlarını da yaptım SD kart kullanmıyorum zaten. Önceden birinci slottaydı ikinci slotu da denedim. Yani hocam zorlamaya gerek yok bu foruma daha yeni üye oldum ama epeydir buradaki konuları takip ediyorum. Yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam eski telefonumun anakartina su kaçtığı için şebeke ve Mobil veri sorunu yaşıyordum sırf bu sorunu aşabilmek adına gittim yeni telefon aldım netice bu. Bir telefonda asgari bulunması gereken özellikler 1 -arama yapması
2 mesaj atması
3 internete girmesidir. Bunlardan biri resmen aldığım 0 telefonumda yok bildiğin şaka yani uluslararası bir eşek şakası.

bb9800

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Lit
Konular
0
Herkese merhaba. Güncelleme bana da yeni geldi. Hemen yükledim ve değişen birşey yok :). Hızı şarjı vs herşeyi aynı gibi geldi bana. Ben şebeke sorununu gündüzleri isyerimde ve vodafone da yaşıyordum geçen haftalarda türk telekoma geçince şebeke problemim hallolmustu zaten. Nadiren evde wifi kopmalari oluyordu bakalim yeni güncellemede olacak mi takip edeceğim.

Üst Alt