Soru Mi 8 lite Stabil Pie Güncellemesi

Lacost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Hattın -100 dbm üstünde ise bu sorunla karşılaşmak mümkün her şeyi denedin ve olmuyorsa donanımsaldir antenin değişmesi gerekir yok ben cihaza müdahale edilmesini istemiyorum diyorsan iade sürecini gecmediysen cihazı iade edebilirsin garantiye vermek istiyorsan yazılım güncellenir ve donanımsal eğer cihaza müdahale yapılır . Karar senin sen bu sorunu yasiyorsan herkes yasiyacak diye bir kaide yok
Ben geri çekilen sürümü yüklemiştim sonrasında yine kopmalar oluyordu. Sonra Hard reset attim sonra sistem güncelleme kısmına girdim.en son paketi indir deyip guncelledim. Mobil veri eskisinden çok daha kötü bir hal aldı maalesef. Çok enteresan bir durum gidiyorsun 0 telefon alıyorsun telefonun en temel işlevlerinden biri çalışmıyor üstüne üstlük iade de edemiyorsun. Ve firma tarafından hiç bir düzgün bilgilendirme de yapılmıyor. Sonra telefonun fiyatı 200 TL civarı artıyor 2000 civarına çıkıyor ardından absürt bir şekilde haberler çıkıyor " şok şok Xiaomi mi 8 lite 2500 liradan 2000 liraya düştü". Resmen ürettikleri arızalı telefonu tüketiciyi düşünmeksizin ve en az zararla bitirmeye çalışıyorlar Yani inanması güç ama resmen kaziklandik.

mtalha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
0
Hattın -100 dbm üstünde ise bu sorunla karşılaşmak mümkün her şeyi denedin ve olmuyorsa donanımsaldir antenin değişmesi gerekir yok ben cihaza müdahale edilmesini istemiyorum diyorsan iade sürecini gecmediysen cihazı iade edebilirsin garantiye vermek istiyorsan yazılım güncellenir ve donanımsal eğer cihaza müdahale yapılır . Karar senin sen bu sorunu yasiyorsan herkes yasiyacak diye bir kaide yok
Valla Lacost seninde takip ettiğin üzere bir sürü kişi bu problemi yaşıyor. Aksine yaşamayan kişi sayısı oldukça az. Bir ton mesaj okudum bu sorunla ilgili. Dbm değeri 77 görünüyor 3g de. Öyle lap diye iade et garantiye gönder diyorsun da bunu öyle bugün alıp ertesi gün yapmıyorlar yani değil mi. Galiba yeni aldığım bir telefonun internete girmesini istemem kadar doğal bir durum olamaz. Her neyse benim bir problemim var ve onu dile getiriyorum getirmeyeceğini devam edeceğim. İyi forumlar.

Lacost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Samsung Teknik serviste çalışıyorum yaşım 36 Ahbabin dostun olunca öle bir yapıyorlar ki anlatamam Talhacim benim anlatmak istediğimi anlamamis sin neyse iyi forumlar

bakicikrikci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Sonunda global stabil roma gecebildim betadan. Gayet guzel guncelleme olmus herhangi bir problem gorunmuyor simdilik. Bu arada bl kilidini acmadan guncelleme paketini secerek gectim arkadaslar benim gibi muzdarip kisiler var ise bu sekilde gecis yapabilirler. Yalniz yarinki beta guncellemesinden sonra gecemeyeceklerdir. Surum tarihi yeni olacagi icin.

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4
Arkadaşlar paketin linkini bulamadım.

Mmurat33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
Bu son güncelleme ile ilgili neler değişti bilgisi olan var mı? Şebeke problemi gidecek mi .yüklendikten sonra kararlı olarak değişti

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-22-00-15-08-357_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-03-22-00-15-08-357_com.android.settings.png
    151,4 KB · Görüntüleme: 55

mrtcvk000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 Lite 64GB
Konular
2
ya sanki pil 1.5 kat daha hızlı gidiyor gibi. Bana öyle geldi. Orta bi kullanım söz konusu sabahtan beri (saat 7)ama sarj 74e düştü bile. Oyun vs oynamışlığım yok ara ara wp girip çıkıyorum. Sadece mobil veri açık. Batarya konusunda sıkıntılı gibi geldi bana

Rboztepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
benim güncellemem sırasında birşeyler ters gitti 1 2 dk sonra tekrar deneyin diyor. birkaç kez denedim aynı sorun devam ediyor sebebi ne olabilir?

mrtcvk000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 Lite 64GB
Konular
2
benim güncellemem sırasında birşeyler ters gitti 1 2 dk sonra tekrar deneyin diyor. birkaç kez denedim aynı sorun devam ediyor sebebi ne olabilir?
bana kalırsa güncelleme.. 2 3 gün takip et buraları olumlu yorumlar var ise güncelle derim. Şuan ben pil sıkıntııs çekiyorum mesela ve pişmanım

Rboztepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
bana kalırsa güncelleme.. 2 3 gün takip et buraları olumlu yorumlar var ise güncelle derim. Şuan ben pil sıkıntııs çekiyorum mesela ve pişmanım
haklısınız ama sistem birsüre sonra güncellemeye mecbur bırakacak beni. bide sorun nedir merak ediyorum sonucta telefonda mı sorun var rom dosyasındamı bilmiyorum

Üst Alt