Sohbet Mi 8 Lite mı? Huawei P Smart 2019 mu?

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Bir arkadaşım benim tavsiye etmememe rağmen ısrarla P Smart 2019 aldı.

Kamerası kötü. Neye göre kötü dersen benim Mi A1'e göre daha kötü. Google Camera yüklü hali ile hiç kıyaslamıyorum bile. Mi 8 Lite'ı denemedim, ama kağıt üstünde Mi A1'den daha iyi, yine konusunu takip etmesem de Google Camera ile çok daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

Arkası eskiden leğen plastiği diye alay edilen türde bir malzeme. Tabi o yüzden hafif. Gerçi kılıfla kullanan için ne gibi bir malzemeden yapıldığının çok önemi yok.

Hoparlörü biraz zayıf.

Tasarımı güzel.

3. günü telefona gelen bir güncellemeden sonra telefon konuşmalarında karşıya sesi gitmez oldu. Servise gitti geldi. İşi çabuk ve sorunsuz hallettiler, tabi biraz tanıdık da sokuldu araya.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Fiyatına bakmadım ama mate 20 lite da düşünülebilir

Eyüp B.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp Baykara
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Hepsiburada garantisi ile alacağım o yüzden ithalat üründe güvenim var. Forumda telefon üzerinde çok oynuyorlar. Normal kullanıcılar için iyi midir mi8 lite? Kamera, belki pubg sosyal medya gibi

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Telefonların lite modelini tavsiye etmiyorum P Smartı hiç tavsiye etmiyorum bütçenize göre şiddetle tavsiye ettiklerim; Redmi note6 pro 64gb ya da mi max 3 64gb(büyük ekran sevmiyorsanız bunu tavsiyeden çıkarın angel~~) .

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Örneğin şöyle bir sıkıntı vardı mi 8 lite da çözüldü mü bilmiyorum.

Yazılar çentik altında kalıyordu belki düzelmiştir ama bakmak lazım

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Örneğin şöyle bir sıkıntı vardı mi 8 lite da çözüldü mü bilmiyorum.

Yazılar çentik altında kalıyordu belki düzelmiştir ama bakmak lazım

Devam ediyor.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Mi 8 Lite kategorisini inceliyorum baya sorun var. Mobil şebeke, ön kamera vs. böyle sorunlar yaşayacak mıyım?

Ben 2 gün önce 2 adet mi8 lite aldım ikisinde de şükür hiç bir problem yok . Sadece şuan ki görünen tek sorun bildirim ikonlarının görünmemesi . Bence her yönüyle bu fiyata alınabilecek harika bir cihaz . Pil performansı olsun kamerası akıcılığı olsun çok tatminkar.

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Bir aydan fazladır bende mi8 lite var 6-128. Çok memnunum. Zevkle kullanıyorum. Tereddüt edecek bir durum bulamıyorum. Halk olarak bazı şeyleri gereğinden fazla abarttığımızı düşünüyorum. Beğendiğimize toz kondurmuyoruz. Beğenmediğimize de acımasız davranabiliyoruz. Şarjı tatmin edici. Kamerası beklentimin çok üstünde çıktı(yorumlardan etkilenerek olumsuz düşürmüştüm.) Geri kalan kısmıyla tüm telefonlar birbirine benziyor. Yine merak ettiğiniz bir durum varsa yardımcı olurum.

Eyüp B.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp Baykara
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Bir aydan fazladır bende mi8 lite var 6-128. Çok memnunum. Zevkle kullanıyorum. Tereddüt edecek bir durum bulamıyorum. Halk olarak bazı şeyleri gereğinden fazla abarttığımızı düşünüyorum. Beğendiğimize toz kondurmuyoruz. Beğenmediğimize de acımasız davranabiliyoruz. Şarjı tatmin edici. Kamerası beklentimin çok üstünde çıktı(yorumlardan etkilenerek olumsuz düşürmüştüm.) Geri kalan kısmıyla tüm telefonlar birbirine benziyor. Yine merak ettiğiniz bir durum varsa yardımcı olurum.

Sizin telefonda da WhatsApp da vs çentik altında yazı kalıyor mu? Kamera örnek fotoğraf var mı?

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Sizin telefonda da WhatsApp da vs çentik altında yazı kalıyor mu? Kamera örnek fotoğraf var mı?
Son güncellemeyle whatsapp durumları çentik altında kalmaya başladı. Güncellemeyle hallederler sanırım. Foto atmayı yarın hallederim.

Üst Alt