Rehber Mi 8 Lite Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Zaten tekrardan temizledim temiz kurulum yaptım arkadaşlar mi 8se de magisk 17.1 çalışmıyor,bu da tecrübe oldu. Yapa Yapa öğreniyoruz

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Zaten tekrardan temizledim temiz kurulum yaptım arkadaşlar mi 8se de magisk 17.1 çalışmıyor,bu da tecrübe oldu. Yapa Yapa öğreniyoruz
Doğrudur.
16.6 nın yukarısı yok.

Hocam siz hangi sürümdesiniz?

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Ezbere birşey diyemem, deneyip herkesi aydınlatın
Hocam cepport tam aldığım mi 8 lite var hem beta hemde kararlı rom güncelleyerek indirip yükledim bootloader kilidi açmak lazım mi yoksa acmazsam beta ve kararlı yazılım yüklerken sorun yaşar mıyım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha önce Samsung TLF lafını hem rotlayip hemde başka costum romlar yükledim MIUI romlarida kullandım 2014 yılında mi hesabım var ama mi 8 lite aldım diğer romlarida yüklemek istiyorum ama çok karışık geliyor korkuyorum kilidi açmak işini bir türlü beceremedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha önce Samsung TLF lafını hem rotlayip hemde başka costum romlar yükledim MIUI romlarida kullandım 2014 yılında mi hesabım var ama mi 8 lite aldım diğer romlarida yüklemek istiyorum ama çok karışık geliyor korkuyorum kilidi açmak işini bir türlü beceremedim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-31-19-03-56-315_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-12-31-19-03-56-315_com.android.updater.png
    254,6 KB · Görüntüleme: 40

yasin939

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Trabzonlu Hocam eline emeğine sağlık. Cihazı alalı 1.5 ay oldu bootloader kilidini açıp sayende twrp ve magisk kurdum. Onlar olmadan için rahat etmiyr :). Denemelik twrp ve üstüne direk magisk kurdum çok şükür herhangi bi sorun olmadan yüklendi. Tek bir sorum olacak. Magisk 18.0 güncellemesi gelmiş. Magisk güncellesem herhangi bi sorun olur mu cihazda yoksa 17.1 de kalması daha mı garantidir ?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Trabzonlu Hocam eline emeğine sağlık. Cihazı alalı 1.5 ay oldu bootloader kilidini açıp sayende twrp ve magisk kurdum. Onlar olmadan için rahat etmiyr :). Denemelik twrp ve üstüne direk magisk kurdum çok şükür herhangi bi sorun olmadan yüklendi. Tek bir sorum olacak. Magisk 18.0 güncellemesi gelmiş. Magisk güncellesem herhangi bi sorun olur mu cihazda yoksa 17.1 de kalması daha mı garantidir ?
17.1 root yetkisini daha çabuk istiyor. Magisk 18.0 daha geç

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
  • v18.1
    - [General] Support EMUI 9.0
    - [General] Support Kirin 960 devices
    - [General] Support down to Android 4.2
    - [General] Major code base modernization under-the-hood
Magisk 18.1 ile konu güncellendi.

samed2606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Xiaomi Mİ8 Lite
Konular
3
Mi 8 lite beta sürüm kullanıyorum cihazım android 9 kullanıyorum twrp ekranında şifre istiyor ne şifresi olduğunu çözemedim yardımcı olabilir misiniz?

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Mi 8 lite beta sürüm kullanıyorum cihazım android 9 kullanıyorum twrp ekranında şifre istiyor ne şifresi olduğunu çözemedim yardımcı olabilir misiniz?
telefonunun tuş kilidi şifresi. eğer telefonunda desen kullanıyorsan onu pin olarak değiştirirsen twrp girişinde kullanabilirsin.

samed2606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Xiaomi Mİ8 Lite
Konular
3
telefonunun tuş kilidi şifresi. eğer telefonunda desen kullanıyorsan onu pin olarak değiştirirsen twrp girişinde kullanabilirsin.
pin kodu koydum yine de kabul etmedi şifresiz yaptım telefonu yine şifre sordu halledemedim bir türlü.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
pin kodu koydum yine de kabul etmedi şifresiz yaptım telefonu yine şifre sordu halledemedim bir türlü.
Formatlaman gerekecek öyleyse. Şifre yokken cancel deyip şifre ekranını atlayınca sıkıntı oluyor mu?

Üst Alt