Rehber Mi 8 Lite Kulaklık Ses Yükseltme Modülü

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 5K

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
Tekrar merhabalar,

Bootloader kaldırdım fakat magisk kurduğumda magisk manager güncel fakat üst kısımda magisk yüklü değil diye kırmızı soru işareti var. Bootloader kilidini kaldırdığımdan dolayı twrp kurmama gerek yok olarak anladım ve magisk kurdum değişmedi ne yapmam gerek?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Tekrar merhabalar,

Bootloader kaldırdım fakat magisk kurduğumda magisk manager güncel fakat üst kısımda magisk yüklü değil diye kırmızı soru işareti var. Bootloader kilidini kaldırdığımdan dolayı twrp kurmama gerek yok olarak anladım ve magisk kurdum değişmedi ne yapmam gerek?
Twrp yüklemelisiniz. Ardından Twrp'den install kısmından ekteki dosyayı yükleyiniz.

Ekli dosyalar

• Magisk-v20.1.zip
    5,2 MB · Görüntüleme: 9

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
Twrp yüklemelisiniz. Ardından Twrp'den install kısmından ekteki dosyayı yükleyiniz.
Twp yükledim mi8.img olanı sonra ekteki dosyaya benzer magisk.zip faatboot ekranında ADB sloead x.zip yapınca yemedi.. ADB services yazınca ADB sload modu görmüyor telefonu faatboot ekranından çıkınca ADB services görüyor nerede yanlış yapıyorum anlamadım. Zahmet olmaz ise mi8lite IMG gönderebilirsiniz?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Twp yükledim mi8.img olanı sonra ekteki dosyaya benzer magisk.zip faatboot ekranında ADB sloead x.zip yapınca yemedi.. ADB services yazınca ADB sload modu görmüyor telefonu faatboot ekranından çıkınca ADB services görüyor nerede yanlış yapıyorum anlamadım. Zahmet olmaz ise mi8lite IMG gönderebilirsiniz?
Bu konuyu inceleyebilirsiniz. Gerekli sürücüleri kurmalısınız.

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
twrp yukleme aracında verdiğiniz linkde fastmood english sectikten sonra keep read only cıkmıyot enter password diyor ve alt kısımda canlca veya select languege var...... orayı geçemedim :(

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
recoveriy başarılı yüklendi yazısını gördüm hocam emin olmak adına tekrar tekrar yaptım telefonu herhalde 5kez sıfırladım fakat resimde keep read only bende çıkmadı..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefon elimde kaldı twrp şifre olayını çözme için uğraştım açılmıyor....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp de no os yani yazılıp yok uyarısı veriyor

Son düzenleme:

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
CraweL desteğin adına teşekkür ederim. TWRP ve magisk sorunu çözdüm, yamayıda ekledim. Sana bir sorum var; hi fi ses teknolojisi 24 bit ve üzeri ses destekler. Uygulama bazlı spotify 8bit ses çıkışı verir tindal ise 24 bit. Örnek LG V30 donanımsal olarak direk 24 bit Hi Fi desteği mevcut olup bu yama sayesinde 24 bit hi fi ses kalitesini dinleyebilir miyim? Birde kararli global sürüm yüklü olup bu sürümde çalışır mı? euro beta olarak test edilmiş olduğunun farkındayım.

Not: telefon dışında kulaklığında iyi olması gerek ve kullandığım kulaklık ortak segmentin üstünde..

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
CraweL desteğin adına teşekkür ederim. TWRP ve magisk sorunu çözdüm, yamayıda ekledim. Sana bir sorum var; hi fi ses teknolojisi 24 bit ve üzeri ses destekler. Uygulama bazlı spotify 8bit ses çıkışı verir tindal ise 24 bit. Örnek LG V30 donanımsal olarak direk 24 bit Hi Fi desteği mevcut olup bu yama sayesinde 24 bit hi fi ses kalitesini dinleyebilir miyim? Birde kararli global sürüm yüklü olup bu sürümde çalışır mı? euro beta olarak test edilmiş olduğunun farkındayım.

Not: telefon dışında kulaklığında iyi olması gerek ve kullandığım kulaklık ortak segmentin üstünde..
Kulaklıklar hakkında pek bilgim yok maalesef hocam. Global Kararlı romda çalışacaktır.

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
Kulaklıklar hakkında pek bilgim yok maalesef hocam. Global Kararlı romda çalışacaktır.
Maalesef sesin kalitesi iyi olduğuna dair bir fark ortaya çıkmadı.. işlemin sağlandığını nasıl teyit edebiliriz?

Üst Alt