Rehber Mi 8 Lite Kulaklık Ses Yükseltme Modülü

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 5K

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Test edebilirsiniz hocam. Bootlop da kalırsanız twrp dosya yöneticisinden data/adb/modules/Mi 8 Lite klasörünü silip telefonu yeniden bașlatmalısınız.
Tamamdır hocam teşekkürler, test edip yazacağım.

Ü

Üye silindi 78063

Guest
elinize sağlık hocam mükemmel oldu. çok fark etti öncesine göre. kulaklık iPhone kulaklığı. umarım zarar görmez ki bas seslerini falan kirli çıkarmıyor...

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
magisk manager yuklesemde beceremedim. Twrp vs yükleyin diye notlar yazılmış. bu yamayı atmanın basit bir yolu yokmu veya global kararlı yazılımı var. bu telefonu aldığımdan beri pişmanlık yaşıyorum. bluetooth kulaklıgım var fakat ses kalitesinden hiç memnun değilim. Bunun haricinde mikrofonu dışardaki sesleri karşı tarafa acaip iletiyor vb.. sorunlarından bıktım...

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
magisk manager yuklesemde beceremedim. Twrp vs yükleyin diye notlar yazılmış. bu yamayı atmanın basit bir yolu yokmu veya global kararlı yazılımı var. bu telefonu aldığımdan beri pişmanlık yaşıyorum. bluetooth kulaklıgım var fakat ses kalitesinden hiç memnun değilim. Bunun haricinde mikrofonu dışardaki sesleri karşı tarafa acaip iletiyor vb.. sorunlarından bıktım...
Bootloader kilidiniz açık mı hocam?

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
Hızlı dönüşün için teşekkür ederim. Telefonu yaklaşık 8 ay önce aldım ve aldığım gibi herhangi bir işlem yapmadım. Bootloader kilidide kapalıdır. Bu konuda bilgin ve tecrüben var ise adım adım bana ne yapılması gerektiğine dair açıklayabilir misin? Örneğin; 1adım bootloader kilidi aç( açma yöntemi bu linkden bulabilir veya şu yönde açabilirsin) 2. adım x 3.x eğer vaktin varsa ve beni hiçbilmeyen biri olarak açıklayabilirsen, makbule geçer. Vaktin yok isede canın sağolsun :) bu işlemleri yapmadan öncede telefon rehberimi ve resimleri yedekleyeceğim silinir vs diye..

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Hızlı dönüşün için teşekkür ederim. Telefonu yaklaşık 8 ay önce aldım ve aldığım gibi herhangi bir işlem yapmadım. Bootloader kilidide kapalıdır. Bu konuda bilgin ve tecrüben var ise adım adım bana ne yapılması gerektiğine dair açıklayabilir misin? Örneğin; 1adım bootloader kilidi aç( açma yöntemi bu linkden bulabilir veya şu yönde açabilirsin) 2. adım x 3.x eğer vaktin varsa ve beni hiçbilmeyen biri olarak açıklayabilirsen, makbule geçer. Vaktin yok isede canın sağolsun :) bu işlemleri yapmadan öncede telefon rehberimi ve resimleri yedekleyeceğim silinir vs diye..
Bu konuları inceyebilirsiniz.

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
Teşekkürler.

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Acaba xiaomi m note 10 için kullanakullanan olmuş mudur?

Üst Alt