Soru Mi 8 lite konusunda kararsızım.

BatuhanGrL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi note2
Konular
1
Herkese hayırlı günler arkadaşlar.Yaklaşık 1.yıldır Xiaomi mi note2 kullanıcısıyım.Pederin telefonu kaybolunca kendi telefonumu verdim ve bende kendime yeni bir telefon bakıyorum mi 8 lite ve mi 8 se arasında kaldım.Mi 8 se işlemci konusunda biraz daha iyi ama mi 8 lite mavi rengide beni benden alıyor.eğer mi 8 lite alırsam 2 yıl garantili olacak mı 8 se bu söz konusu değil kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler. :)

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
3 aydır mi 8 se kullanıyorum oldukça memnunum cihazdan, boyutlari diğer cihazlara oranla cok iyi. Bataryası bir günü rahat çıkarıyor ve ekranı anlatmaya gerek yok zaten. Kamerası diğer bir cok xiaomi modelinde kullanilan özelliklerde, mükemmel değil ama fiyatina göre pişman etmiyor

Oyla:

Tugay475

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
PocoPhone F1
Konular
1
mi 8 lite kullanıyorum aşağı yukarı 20 gündür. batarya konusunda tatmin ediyor beni günü çok rahat çıkarıyor. çentiği çok çok güzel, se den daha güzel buna emin olabilirsiniz. ayrıca garantisi var. kamerası sabitleyici yok OIS eksik bu dezavantaj ama AI kamera olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Vodafone operatörle ilgili problem yaşıyorum, volte aktifken telefona ulaşılmıyor ancak bu problem bir tek bende var sanırım. sd 710 ile sd 660 günlük kullanımda pek fark yaratcağını düşünmüyorum ki lite modelinin SE den daha fazla gittiğini sanırım duymuştum (emin değilim). genel olarak cihazdan memnunum. kafanıza takılan bir soru varsa cevaplayabilirim

Hocam Wifi Cekim Gücü hakkında yorum yapabilirmisiniz ???

Oyla:

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Mi 8 lire cihazımı sattım ya bana problemleri denk geldi ya da problemli cihaz. 4.5 G çekerken şaka gibi veriler alıyordum. Volte açıkken ulaşılamıyordu. Ve benim için en önemlisi güneş gözlüğü ile polarize camla ekran HİÇ görünüyordu. Ben yorum yapmasam çok daha iyi olacak

Oyla:

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
Bende bu iki telefon arasinda kararsiz kaldim. Lite modelden genel anlamda uzak durun gibi bif algi var neden bunu diyolar hala anlamis degilim yoksa p20 lite alacaktim vazgectim. Se modeline yoneldim. Global degil dediler, band 20 yokmus, 8 aylik kullanim sonrası pasaport ucreti odenir diye yazilar okudum. 8 lite alayim diyorum bundan ne cikacak merakla bekliyorum, aratsiriyorum hala :)

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Bende bu iki telefon arasinda kararsiz kaldim. Lite modelden genel anlamda uzak durun gibi bif algi var neden bunu diyolar hala anlamis degilim yoksa p20 lite alacaktim vazgectim. Se modeline yoneldim. Global degil dediler, band 20 yokmus, 8 aylik kullanim sonrası pasaport ucreti odenir diye yazilar okudum. 8 lite alayim diyorum bundan ne cikacak merakla bekliyorum, aratsiriyorum hala :)

8 aylık kullanım süresi IMEI kaydı olmayan "tüm" cihazlar için geçerlidir. Band 20 desteği var. Band 20 önceki cihazım olan Mi 5s'te yoktu. Çekim gücü ve VoLTE desteği çok iyi. Global Version diye kutunun üzerinde kırmızı ibareyle yazıyor. 1 haftadır kullanıyorum tasarım, parmak izi hızlılığı, akıcılık ve oyunlardaki gayet iyi performansı alınası bir cihaz olduğunu gösteriyor.

Oyla:

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
8 aylık kullanım süresi IMEI kaydı olmayan "tüm" cihazlar için geçerlidir. Band 20 desteği var. Band 20 önceki cihazım olan Mi 5s'te yoktu. Çekim gücü ve VoLTE desteği çok iyi. Global Version diye kutunun üzerinde kırmızı ibareyle yazıyor. 1 haftadır kullanıyorum tasarım, parmak izi hızlılığı, akıcılık ve oyunlardaki gayet iyi performansı alınası bir cihaz olduğunu gösteriyor.

Ozaman SE modelini aldigimda imei kaydi varsa kapanma durumu yasamiyorum, band 20 modeli mevcut diyorsunu, global de mevcut , almamamak icin hic bir sorun yok yani bu durumda :) basit bir telefon kullanicisiyim sonucta, guncellemelerle kendim yapsam anlamam cunku, ekran suresi nedir hocam, su anda mi5 var bende de 3 saat malum:)

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Ozaman SE modelini aldigimda imei kaydi varsa kapanma durumu yasamiyorum, band 20 modeli mevcut diyorsunu, global de mevcut , almamamak icin hic bir sorun yok yani bu durumda :) basit bir telefon kullanicisiyim sonucta, guncellemelerle kendim yapsam anlamam cunku, ekran suresi nedir hocam, su anda mi5 var bende de 3 saat malum:)

Dediklerim Mi 8 Lite için geçerliydi hocam.

Oyla:

Koroglu87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
5
Herkese hayırlı günler arkadaşlar.Yaklaşık 1.yıldır Xiaomi mi note2 kullanıcısıyım.Pederin telefonu kaybolunca kendi telefonumu verdim ve bende kendime yeni bir telefon bakıyorum mi 8 lite ve mi 8 se arasında kaldım.Mi 8 se işlemci konusunda biraz daha iyi ama mi 8 lite mavi rengide beni benden alıyor.eğer mi 8 lite alırsam 2 yıl garantili olacak mı 8 se bu söz konusu değil kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler. :)

bende seninle benzer kararsızlık içindeyim babamın telefonu bozuldu ve 3 aydır kullandığım a2 lite telefonumu ona verdim . a2 lite sarj konusunda çok basarılı idi. bu yuzden note 6 pro modeli ve mi 8 lite arasında kaldım. mi 8 lite görüntü olarak çok güzel ama note 6 pro da 4000 batarya var ikisi arasında gidip geliyorum bi türlü karar veremedim :(

Oyla:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
bende seninle benzer kararsızlık içindeyim babamın telefonu bozuldu ve 3 aydır kullandığım a2 lite telefonumu ona verdim . a2 lite sarj konusunda çok basarılı idi. bu yuzden note 6 pro modeli ve mi 8 lite arasında kaldım. mi 8 lite görüntü olarak çok güzel ama note 6 pro da 4000 batarya var ikisi arasında gidip geliyorum bi türlü karar veremedim :(
Kesinikle mi8 lite hocam note6 prodan daha üstün bi cihaz hemde çentiği daha güzel duruyo

Oyla:

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Sizin yerinizde olsam az daha bekler Şubat'ta çıkacak modellere bakarım.

Oyla:
Üst Alt