Soru Mi 8 lite konusunda kararsızım.

BatuhanGrL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi note2
Konular
1
Herkese hayırlı günler arkadaşlar.Yaklaşık 1.yıldır Xiaomi mi note2 kullanıcısıyım.Pederin telefonu kaybolunca kendi telefonumu verdim ve bende kendime yeni bir telefon bakıyorum mi 8 lite ve mi 8 se arasında kaldım.Mi 8 se işlemci konusunda biraz daha iyi ama mi 8 lite mavi rengide beni benden alıyor.eğer mi 8 lite alırsam 2 yıl garantili olacak mı 8 se bu söz konusu değil kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler. :)

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
mi 8 lite kullanıyorum aşağı yukarı 20 gündür. batarya konusunda tatmin ediyor beni günü çok rahat çıkarıyor. çentiği çok çok güzel, se den daha güzel buna emin olabilirsiniz. ayrıca garantisi var. kamerası sabitleyici yok OIS eksik bu dezavantaj ama AI kamera olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Vodafone operatörle ilgili problem yaşıyorum, volte aktifken telefona ulaşılmıyor ancak bu problem bir tek bende var sanırım. sd 710 ile sd 660 günlük kullanımda pek fark yaratcağını düşünmüyorum ki lite modelinin SE den daha fazla gittiğini sanırım duymuştum (emin değilim). genel olarak cihazdan memnunum. kafanıza takılan bir soru varsa cevaplayabilirim

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Herkese hayırlı günler arkadaşlar.Yaklaşık 1.yıldır Xiaomi mi note2 kullanıcısıyım.Pederin telefonu kaybolunca kendi telefonumu verdim ve bende kendime yeni bir telefon bakıyorum mi 8 lite ve mi 8 se arasında kaldım.Mi 8 se işlemci konusunda biraz daha iyi ama mi 8 lite mavi rengide beni benden alıyor.eğer mi 8 lite alırsam 2 yıl garantili olacak mı 8 se bu söz konusu değil kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler. :)
Mi 8 lite modeli global rom mevcut hocam. SE hiç düşünme

Oyla:

BatuhanGrL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi note2
Konular
1
mi 8 lite kullanıyorum aşağı yukarı 20 gündür. batarya konusunda tatmin ediyor beni günü çok rahat çıkarıyor. çentiği çok çok güzel, se den daha güzel buna emin olabilirsiniz. ayrıca garantisi var. kamerası sabitleyici yok OIS eksik bu dezavantaj ama AI kamera olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Vodafone operatörle ilgili problem yaşıyorum, volte aktifken telefona ulaşılmıyor ancak bu problem bir tek bende var sanırım. sd 710 ile sd 660 günlük kullanımda pek fark yaratcağını düşünmüyorum ki lite modelinin SE den daha fazla gittiğini sanırım duymuştum (emin değilim). genel olarak cihazdan memnunum. kafanıza takılan bir soru varsa cevaplayabilirim
Mi 8 lite modeli global rom mevcut hocam. SE hiç düşünme
Teşekkür ederim.mi8 lite modelinin daha çok al benisi var.

Oyla:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Teşekkür ederim.mi8 lite modelinin daha çok al benisi var.
hoicam mi8 lite alicaksaniz uyarmam gereken 2 konu var 15 gundur kullaniyorum.
1 ekran konusunda soylemek istedigim bazi seyler var renkler cozunurluk felan hepsi iyide ekran parlakligini %100 acinca pixeller ortaya cikiyo daha once a5 2016 kullaniyodum amolede alismisim pixelleri gorunce uzuldum acikcasi rahatsiz etmiyo ama benim biraz moralism bozuldu yani
2 kulaklik ses seviyesi baya bi kotu yazilimsal olma ihtimali var ama bilemiyorum baya bi bogunuk geliyo basslar tizler cok kotu bunlari dikkate alip arastirip dusunun bence.

Oyla:

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
hoicam mi8 lite alicaksaniz uyarmam gereken 2 konu var 15 gundur kullaniyorum.
1 ekran konusunda soylemek istedigim bazi seyler var renkler cozunurluk felan hepsi iyide ekran parlakligini %100 acinca pixeller ortaya cikiyo daha once a5 2016 kullaniyodum amolede alismisim pixelleri gorunce uzuldum acikcasi rahatsiz etmiyo ama benim biraz moralism bozuldu yani
2 kulaklik ses seviyesi baya bi kotu yazilimsal olma ihtimali var ama bilemiyorum baya bi bogunuk geliyo basslar tizler cok kotu bunlari dikkate alip arastirip dusunun bence.

Ayrıca güneş gözlüğü ile kullanılmıyor, Vodafone operatörü ile de VolTE açıkken bazen ulaşılamıyor

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Mi 8 se alırdım, tipi daha çok hoşuma gidiyor, eu rom yükleyip yoluma bakardım.

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Kargom bulunduğum bölgedeki şubeye geldi gün içinde tüm fikirlerimi paylaşacağım önceden Mi 5s kullanmış biri olarak.

Oyla:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Ayrıca güneş gözlüğü ile kullanılmıyor, Vodafone operatörü ile de VolTE açıkken bazen ulaşılamıyor
Aynen hocam o tarz sorunlarda var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kargom bulunduğum bölgedeki şubeye geldi gün içinde tüm fikirlerimi paylaşacağım önceden Mi 5s kullanmış biri olarak.
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 8 se alırdım, tipi daha çok hoşuma gidiyor, eu rom yükleyip yoluma bakardım.
Mi 8 se her yönüyle daha iyi bir telefon benimde bütçem olsaydı se'den yana kullanırdım

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Cihaz elimde kurulumunu yaptım 10.0.3.0 sürümü kurulu Mi 5s'in Xiaomi ile bir alakasının olmadığını anladım. Yazılımsal çok farklar var.

Oyla:
Üst Alt