Yardım Mi 8 Lite Hayalet Ekran Evofone

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Arkadaşlar Merhaba telefonumu hayalet ekran sorunu ile evofone teknik servisine gönderdim ekran değişimi yapılarak 1 hafta içinde telefon elime ulaştı fakat akşama hayalet ekran sorununun gitmediğini aksine daha çok arttığını gördüm tekrar teknik servise cihazımı gönderdim bugün aradım tekrar ekran değişimi yapıldı şuan kargolama sürecinde sizce bu sefer düzelir mi panel değişmesine rağmen ekran neden düzelmedi acaba bilgisi olan varmı ?

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Düzelmedi çünkü paneli değismediler. Sana değiştik diyip yemlemek istediler. Panel ekran bir zaten panel değişince otomatik ekran değişmiş oluyor. Ön panel toptan değişiyor. Senin paneli belliki değismeden sana yollamışlar. Zaten aninda 2. Kez degisiyoruz demelerinden belli. Tekrar olup olmayacagini biz bilemeyiz. Kullanip göreceksin

Oyla:

bayepayizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sabribey
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Operatör
Konular
19
hocam büyük geçmiş olsun yapmamışlar hatta uğraşmamışlar diyelim bu kez de ghost screen sorunu devam ederse ara hakem heyetine şikayet edeceğini bildir bakalım yapıyorlarmı yapmıyorlar mı :)

Oyla:

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Geldiğinde ekran değişmiş şekilde idi ama dediginiz gibi sadece ön panelimi değiştirdiler cam ile acaba neyse yarın gelcek zaten dedim tekrar olmazsa ise para iadesi yapmak zorundalar yada yeni telefon vermek zorundalar.

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Olayı tam detaylı yada servise verdiğinizde yapılan işlemleri bilmediğimden net bir yorum yapmam doğru değil ancak paneli değişen cihaz üstelik akşamına tekrar bu sorunu yaratır mı pek sanmıyorum açıkçası. Olmadı hak var hukuk var zaten anlaşmazlıklar doğduğunda ilgili yerlere müracaat edersiniz süreç azda olsa uzar belki ama neticeye varır ki geriye bir müşterinin yapabileceği pek fazla şey kalmıyor. Geçmiş olsun bu arada hocam.

Oyla:

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Olayı tam detaylı yada servise verdiğinizde yapılan işlemleri bilmediğimden net bir yorum yapmam doğru değil ancak paneli değişen cihaz üstelik akşamına tekrar bu sorunu yaratır mı pek sanmıyorum açıkçası. Olmadı hak var hukuk var zaten anlaşmazlıklar doğduğunda ilgili yerlere müracaat edersiniz süreç azda olsa uzar belki ama neticeye varır ki geriye bir müşterinin yapabileceği pek fazla şey kalmıyor. Geçmiş olsun bu arada hocam.
Hocam 2. Ekran değişimi oldu şuan telefon geldi hayalet ekran devam ediyor bununla birlikte ön avize arama yaparken carrrrt diye ses geliyor hoparlörü patlatmışlar galiba şuan telefon numarası istedim mail attığım teknik servisten numara bekliyorum.

Oyla:

oktayman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oktay
Cihazım
mi 4
Konular
5
Geçmiş olsun hocam bende de başladı, biraz daha artsın dgöndereceğim artık bakalım

Oyla:

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26