Rom Mi 8 Lite Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

extralife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Extralife
Cihazım
Mi8 L 128G/6G
Meslek
Muhasebe
Konular
3
Rom yükleme işlemi yapanlar ilk saatlerdeki deneyimlerini paylaşmasınlar. Bu süre zarfında internette hiç sorun olmuyor zaten. 3. Gündede hala sorun yoksa öyle paylaşım yapın. Kopuyor veya kopmuyor vs. Genelde 2. günde başlıyor kopmalar ne hikmetse.

lidergvn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Lider
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Şuan için telefonumu güncelleyemiyorum. Buda yeni moda herhalde adam akıllı toptan yayınlayın gösterip çekme nedir Allah aşkına

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Şuan için telefonumu güncelleyemiyorum. Buda yeni moda herhalde adam akıllı toptan yayınlayın gösterip çekme nedir Allah aşkına
Sakin yuklemeyin igrenc ram kullanimi azaltilmis ama donmalar oldu bir kez tel kitlendi kapatip acmak zorunda kaldim 10.3.1.0 iyi ben sunu anladim bu telefona her guncellemede zarar geliyor. En kisa surede garantiye gonderip miui 9 cekicem kalsin gerek yok guncellemiyecem cihazi bu guncellemeler olmasa tel eskimez tamam guncelleyince yeniliklere sahip oluyosun tel guncel oluyor ama beraberinde gelen sorunlarin tele verdigi zarar goz onune alindiginda degmez.

lidergvn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Lider
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Sakin yuklemeyin igrenc ram kullanimi azaltilmis ama donmalar oldu bir kez tel kitlendi kapatip acmak zorunda kaldim 10.3.1.0 iyi ben sunu anladim bu telefona her guncellemede zarar geliyor. En kisa surede garantiye gonderip miui 9 cekicem kalsin gerek yok guncellemiyecem cihazi bu guncellemeler olmasa tel eskimez tamam guncelleyince yeniliklere sahip oluyosun tel guncel oluyor ama beraberinde gelen sorunlarin tele verdigi zarar goz onune alindiginda degmez.
Nasıl bir saçmalığın içine düştük Allah'ım aldığıma alacağıma pişman oldum. İki kuruş an olsun iyi olsun dedik fakat maalesef hikaye. Nekadar para o kadar köfte. Samsung ve Apple dan şaşmamak gerek bunu anladım. Teşekkürler cevap için zaten geri çekmişler demek çok berbat.

Relaxnedo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nedim
Cihazım
8lite
Konular
2
Ben yukledim hic bir sikinti yok tas gibi calisiyor camur atmayin fazla bir degisiklik yok sadece gordugum dark mode gelmis

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Nasıl bir saçmalığın içine düştük Allah'ım aldığıma alacağıma pişman oldum. İki kuruş an olsun iyi olsun dedik fakat maalesef hikaye. Nekadar para o kadar köfte. Samsung ve Apple dan şaşmamak gerek bunu anladım. Teşekkürler cevap için zaten geri çekmişler demek çok berbat.
Ucuz etin yahnisi

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Ben yukledim hic bir sikinti yok tas gibi calisiyor camur atmayin fazla bir degisiklik yok sadece gordugum dark mode gelmis
Ne camuru bilader benim cihazimdaki tepkisini soyledim bu arada ben otadan kurdum yani guncellemeyi var olan 10.3.1.0 in ustune kurdum. Siz temiz kurulum yapmissaniz belki ondan sorun yasamamissinizdir. Ben her zaman temiz kurulum yapmak zorunda degilim tum telefon markalari ota dan var olan surumun ustune guncelleme yolluyor sikinti cikmiyor. Xiaomi yollama zahmetine mi girmiycek dogru durust ota guncelllemesi yollasinlar o zaman. Yada tmm her surumu sifir kuralim twrp guncellemsi versinler. Ben sifirdan her surumu wipe atip yuklerim. Boyle olmaz iyi her surumu sifir paket kuralim foto silinsin uygulama verileri silinsin her guncellemede google kurulumu yapalim kusura bakmasinlar ama para oduyoruz bu kadar kurcalanmamali bu guncelleme mevzusu.

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
uygulamalar da gece modu geçerli mi yoksa yine kendi renkleri mi whatsapp mesela hala beyaz mi?

Pusat23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi8 lite
Konular
3
Pekde gerekli bir uygulama değil zaten....
Gelmesi gereken daha önemli güncellemeler dururken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt