Rom Mi 8 Lite Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
By.TRabZonLu™ Hocam merhaba, güncel global fastboot dosyasındaki modem dosyasını şebeke problemi olmayan sürümdeki ile değiştirip FlashTool ile kursak herhangi bir sorun çıkar mı sizce? Veya geri dönüşü olmayan bir problemle karşılaşır mıyız?
Android 8 icin sorunsuz oldugu soyleniyor ama sorunlu surumler android 9 yukleyince sebeke gidebilir veya duzgun calismayabilir. Calisirsa eger tek sebeke dosyasi bu degil system dizinindede /etc, ve /lib klasorlerindede wifi, bt ve sebeke dosyalari var.

tarix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Android 8 icin sorunsuz oldugu soyleniyor ama sorunlu surumler android 9 yukleyince sebeke gidebilir veya duzgun calismayabilir. Calisirsa eger tek sebeke dosyasi bu degil system dizinindede /etc, ve /lib klasorlerindede wifi, bt ve sebeke dosyalari var.
O zaman sorunsuz sürümde şebeke ile ilgili ne var ne yok 9 ile değiştirelim desek birçok sorunla karşılaşabiliriz. MiRoom da sadece modem dosyası değiştirdim, kamera ve parmak izi çalışmadı clap~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global stabile dönüp 3G ile kullanayım en iyisi drunk~~

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
O zaman sorunsuz sürümde şebeke ile ilgili ne var ne yok 9 ile değiştirelim desek birçok sorunla karşılaşabiliriz. MiRoom da sadece modem dosyası değiştirdim, kamera ve parmak izi çalışmadı clap~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global stabile dönüp 3G ile kullanayım en iyisi drunk~~
Android versiyon farkindan hata verebilir. Android 9 da sorunsaz versiyon bulunsa olurdu editle ama suan cok zor neyi neyle degistireceksiniz surekli hata verir. Ama baska bir sdm660 xiaomi cihazindan bir kaç editle sorun cozulebilir. Modem alakasi oldunu dusunmuyorum. System le alakali.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

lifeplus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bunyamin
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Bankacı
Konular
2
Benim telefon Global sürüm değil Çin sürümüydü, bl kilidi açıldıktan sonra birkez global kararlı sürümü yükledim başka hiçbir ekstra rom denemesi, gcam olsun, fazladan diğer romları yükleme silme, beta rom türü işlere girmedim ve memnunum. sürümün güncellemeleri geldikçe de yaptım. Cihazı 9 aydır kullanmaktayım.
Sarjı daha fazla tüketmesi dışında hiçbir sorun yok.
Yani işin özü fazla kurcalamayın arkadaşlar.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt