Yardım Mİ 8 kamera uygulamasında donma sorunu

bahadircanuzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bahadır can
Cihazım
mi 8
Konular
1
yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum çin romu vardı miflash ile unlock yapıp global rom'a geçtim çin romunda da devam eden bir problem benim için. ön kamera da hiç bir sıkıntı yok gayet başarılı bir şekilde çalışıyor fakat arka kamera da normal mod da görüntü donup duruyor sürekli portre modunda ise kamera ya ulaşılamadı diyip kapatıyor kendisini. Başka uygulamalarda böyle bir sorun yaşamıyorum ( instagram, google camera) gayet stabil bir şekilde çalışıyor. Şuan ki sürümüm 9.6.7.0 / Kararlı

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum çin romu vardı miflash ile unlock yapıp global rom'a geçtim çin romunda da devam eden bir problem benim için. ön kamera da hiç bir sıkıntı yok gayet başarılı bir şekilde çalışıyor fakat arka kamera da normal mod da görüntü donup duruyor sürekli portre modunda ise kamera ya ulaşılamadı diyip kapatıyor kendisini. Başka uygulamalarda böyle bir sorun yaşamıyorum ( instagram, google camera) gayet stabil bir şekilde çalışıyor. Şuan ki sürümüm 9.6.7.0 / Kararlı
Mi flash ile global yüklerken clean all seçeneğini seçtiniz di mi hocam? Cihaz komple temizlenmesi lazim. Aman haa clean all and lock seçeneğini seçmeyin. Cihaz brick olur

Oyla:

bahadircanuzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bahadır can
Cihazım
mi 8
Konular
1
Mi flash ile global yüklerken clean all seçeneğini seçtiniz di mi hocam? Cihaz komple temizlenmesi lazim. Aman haa clean all and lock seçeneğini seçmeyin. Cihaz brick olur
rom yüklemesinde hiç bir problem yok fakat kamera sorunum yine devam ediyor sorunum bu hocam

Oyla:

TryAgain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
1
bendede kamera beyaz ışıkta soldan sağa doğru siyah çizgi kayıyor yaşayan var mı ? yazılım ile alakalı mı?

Oyla:

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Bende de normal modda kamerada donma ve saniyelik olarak siyah çizgiler çıkıyor . 9.6.7 global

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt