Yardım Mİ 8 kamera uygulamasında donma sorunu

bahadircanuzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
bahadır can
Cihazım
mi 8
yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum çin romu vardı miflash ile unlock yapıp global rom'a geçtim çin romunda da devam eden bir problem benim için. ön kamera da hiç bir sıkıntı yok gayet başarılı bir şekilde çalışıyor fakat arka kamera da normal mod da görüntü donup duruyor sürekli portre modunda ise kamera ya ulaşılamadı diyip kapatıyor kendisini. Başka uygulamalarda böyle bir sorun yaşamıyorum ( instagram, google camera) gayet stabil bir şekilde çalışıyor. Şuan ki sürümüm 9.6.7.0 / Kararlı

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum çin romu vardı miflash ile unlock yapıp global rom'a geçtim çin romunda da devam eden bir problem benim için. ön kamera da hiç bir sıkıntı yok gayet başarılı bir şekilde çalışıyor fakat arka kamera da normal mod da görüntü donup duruyor sürekli portre modunda ise kamera ya ulaşılamadı diyip kapatıyor kendisini. Başka uygulamalarda böyle bir sorun yaşamıyorum ( instagram, google camera) gayet stabil bir şekilde çalışıyor. Şuan ki sürümüm 9.6.7.0 / Kararlı
Mi flash ile global yüklerken clean all seçeneğini seçtiniz di mi hocam? Cihaz komple temizlenmesi lazim. Aman haa clean all and lock seçeneğini seçmeyin. Cihaz brick olur

bahadircanuzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
bahadır can
Cihazım
mi 8
Mi flash ile global yüklerken clean all seçeneğini seçtiniz di mi hocam? Cihaz komple temizlenmesi lazim. Aman haa clean all and lock seçeneğini seçmeyin. Cihaz brick olur
rom yüklemesinde hiç bir problem yok fakat kamera sorunum yine devam ediyor sorunum bu hocam

TryAgain

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Kemal
Cihazım
Mi 8
bendede kamera beyaz ışıkta soldan sağa doğru siyah çizgi kayıyor yaşayan var mı ? yazılım ile alakalı mı?

aliefe_1963

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Bende de normal modda kamerada donma ve saniyelik olarak siyah çizgiler çıkıyor . 9.6.7 global

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!