İnceleme Mi 8 için kılıf ve ekran koruyucu...

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
kılıfı alsam koruma sağlar mı? Elden kayıyor mu?

Bir de buna uygun bir ekran koruyucu tavsiyesi alabilir miyim?

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
Yok mu tavsiye eden :-x

alpmer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8
Konular
4
kılıfı alsam koruma sağlar mı? Elden kayıyor mu?

Bir de buna uygun bir ekran koruyucu tavsiyesi alabilir miyim?
Aynısını kullanıyorum (aliexpress'ten aldım). Bence elden kaymıyor. Kamera çıkıntısını koruyor ve ayrıca kenarlar ince silikon gibi olmadığından koruyucu olur diye düşünüyorum.
Zore nano diye ekran koruyucu var. Tam ekran telefonu kullanırken mofi ile sorun olmuyor. Baseus kılıf ile kenarlardan geri gitmek icin çekince elime takılıyor hafiften. Mofi ile takilma olmuyor diyebilirim. Sadece baseus göre bir tık daha kaba. Bu söylediğim sizi yanıltmasın ürün kaba değil kıyaslayınca kaba.
Uzun lafın kısası tavsiye ederim.

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
Aynısını kullanıyorum (aliexpress'ten aldım). Bence elden kaymıyor. Kamera çıkıntısını koruyor ve ayrıca kenarlar ince silikon gibi olmadığından koruyucu olur diye düşünüyorum.
Zore nano diye ekran koruyucu var. Tam ekran telefonu kullanırken mofi ile sorun olmuyor. Baseus kılıf ile kenarlardan geri gitmek icin çekince elime takılıyor hafiften. Mofi ile takilma olmuyor diyebilirim. Sadece baseus göre bir tık daha kaba. Bu söylediğim sizi yanıltmasın ürün kaba değil kıyaslayınca kaba.
Zore Nano'nun linkini atma şansınız var mıdır?

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Selam arkadaşlar 8 lite içinde sağlam ekran koruyucu ve kılıf olarak spigen düşünüyorumda

toya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi8
Konular
3
şu nillkin kılıfı türkiyede bulsam alırım

sallapaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi8
Konular
1
Hocam mofi kap ve zore nano kullanıyorum kenarlardan çok az bir açıklık var ve ordan ufak bir çatlama oldu mümkünse tam kaplama alın nilkin temperli deneyeceğim fiyatları pahalı diye kıyamıyorum onun dışında dediklerinize katılıyorum.

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Böyle bir ürün de var hiç kullanmadım belki kullanan varsa tavsiye de bulunabilir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben aldım ancak çentik kısmı boşlukları düzgün ayarlanmamıs gözüküyor. Ayrıca baseus mi8 kırılmaz cam da almıştım. Önce hangisini taksam bilemedim. Akıllıphonedan alanlar orjinal diyorlardı. Baseus olan orjinal mi emin olamadım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Üst Alt