Yardım Mi 8 Güncelleme sonrasi cihaz kapanmasi

• Konbuyu başlatan meGuu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 35
  • Görüntüleme 2K

meGuu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10 Global. 10.1.2.0
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar.
Cihaz mi 8 bootloader kilidi açık global miui 10 son sürümde son güncelleme ile yani 10.1.2.0 ile birlikte cihazın wifi sini açtığım an cihaz kapanip sanki power tusuna basip mi logosunu görüp geçmiş de ilk açılış kilidi bölümüne atıyor kilidi girip telefon olduğu yerden devam ediyor.
Açılınca verdiği altta cok ufak bi hatada ise şu yazıyor.

Cihaz bul uygulaması beklenmedik şekilde kapatıldı.

Sorunu benden başka yaşaya veya çözen varsa yardimci olursa sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20190103_025651.jpg
    IMG_20190103_025651.jpg
    142,1 KB · Görüntüleme: 81

ayhan02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mı4x
Konular
2
hocam aynı fikirdeyim,redmi 6 pro sakura cihazım brick oldu şimdi authorized account ile rom geçmiyor cihaza ne yapacam bilemedim.

Abi ben 20 yıllık teknik servisim cözerim diyenlere şuanda itibar etmeyin autronize hesapla deneyip cözemeyekleri anlayacaklar. Bekleyin 20 güne bir çözüm çıkacaktır Çin’deki adam bile yapamadı maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
Abi ben 20 yıllık teknik servisim cözerim diyenlere şuanda itibar etmeyin autronize hesapla deneyip cözemeyekleri anlayacaklar. Bekleyin 20 güne bir çözüm çıkacaktır Çin’deki adam bile yapamadı maalesef

inşAllah hocam.çıkarsa benide bilgilendiriirseniz sevinirim.

Oyla:

ayhan02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mı4x
Konular
2
magdur olan kulanıcılar icin yazıyorum sorun 1 saat önce bir arkadaşım tarafında cözülmüştür . ücret karşılıgında yaptırdım bende sorun yaşayanlar magduriyet giderilmesi icin benimle iletişime gece bilirler

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

Çözerim demiyorum, çözüyorum diyorum. Çok cihaz çözdüm. Çindeki adam kim tanımam ama antirb çıktığı günden beri unbrick işlemi yapıyorum. Bu şekilde mesajlarınız da hiç hoş değil. Bu tutumunuzda devam etmezsiniz umarım.

Oyla:

ayhan02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mı4x
Konular
2
kardeş yapıyorsan ücretsiz yap işte forumdakilere
Bu kadar tepkini neden cekti acaba ben şuanda ücretsiz yapamıyorum kusura bakma

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

Kimse yapamıyor, yapıyorum diyene güvenmeyin, ben yapıyorum, gönderin yapıyım, güven probleminiz varsa 20 yıllık bu sektördeyim ve daha bir çok sözünüz. Beni tanımıyor olabilirsiniz, Xiaomi konusunda Türkiye de bulabileceğiniz en nitelikli kişiler 1 elin parmaklarını geçmez, ben de onlardan biriyim. Sizin bir arkadaşınızın dün çözdüğü şey üzerine foruma üye olup müşteri toplamaya çalışıyorsunuz üstüne kimse yapamıyor güvenmeyin deyip ben yapıyorum diyorsunuz. Üstelik bu koruma ilk çıktığı günden beri unbrick yapan kişinin forumunda. Tabi tepki çekiyorsunuz. Size tavsiyem böyle tutumlara devam etmeyin.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Önce "yok henüz kimse yapamıyor, yaparım diyenleri sallamayın, yalan söylüyorlar, daha Çin'deki adam bile (kimse artık bu adam) yapamadı" v.s. aradan 2 saat geçmeden "1 saat önce sorun çözüldü, şu kadar ücretle sorununuz çözülür". Acaba siz mi çok akıllısınız yoksa buradaki herkesi mi salak yerine koyuyorsunuz?

Oyla:

ayhan02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mı4x
Konular
2
Yarı Türk’ olan bir teknik servisin reklamını yaparken sadece Pazar günleri açık birde 350 tl cihaz başına ücret isteyen peki bu konuda ya açıklık getirirmisin kardeşim ben yapıncamı tepkini cekti beni bu forumda banlayıp banlama önemli değil haklıysam konuşurum kardeş 20 yıldır bir çok foruma üyeyim sıkıntı yok herkes kendine göre usta yaparsın yapamazsın beni ilgilendirmez müşteri toplama gibi bir niyetim yok bana heryerden cihaz geliyor . Bütün kullanıcıların işini ücretsiz yapacaksan haklısın bişey diyemem

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yarı Türk’ olan bir teknik servisin reklamını yaparken sadece Pazar günleri açık birde 350 tl cihaz başına ücret isteyen peki bu konuda ya açıklık getirirmisin kardeşim ben yapıncamı tepkini cekti beni bu forumda banlayıp banlama önemli değil haklıysam konuşurum kardeş 20 yıldır bir çok foruma üyeyim sıkıntı yok herkes kendine göre usta yaparsın yapamazsın beni ilgilendirmez müşteri toplama gibi bir niyetim yok bana heryerden cihaz geliyor . Bütün kullanıcıların işini ücretsiz yapacaksan haklısın bişey diyemem

Hangi servisin reklamını yapıyorum anlayamadım? Bizzat ben yapıyorum bu işi başkasının reklamını yaptığım yok ve sadece pazar kapalıyım :) Siz yine beni karıştırdınız galiba.

Oyla:
Üst Alt