Yardım Mi 8 güncel HATALAR ⚠️

koksalemre1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Nexus 5
Konular
10
*Telefon kullanimdayken whatsapp mesajı geldiginde yukaridaki bildirim ekranina tıklandıgında ilk seferde acılmıyor.Bildirim penceresini indirip tekrar mesaj bildirimine tıklamak gerekiyor.
*Kamera manuel modda akıcı iken "fotoğraf" modunda donuk hareket ediyor.
*Kamera uygulamasını açtığımızda, birkaç saat önceki açılıştaki görseli onbellekte tutuyor ve bugulu bir sekilde onu gosterip hemen ardindan kamerayi aciyor ( Örnegin; kamerayi acitigimizda kadrajda bir cicek var.Fotografi cekin ya da cekmeyin onemli degil.Bikac saat onu onbellege alıp, baska bir mekanda kamera acilisinda sanki yine kadrajda cicek varmis gibi bugulu sekilde cicegi gosterip ardindan kamera aciliyor)
Bunlar ve bunlar gibi hatalar yasayan, tespit edenler var mı ?

cezso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cezso
Cihazım
Mi 8
Konular
0
telefon 1 2 saat açık kaldığında yeniden başlat dediğimde telefonu kapatıyor ama geri başlatmıyor güç tuşuna 30 saniye kadar basılı tutunca açılıyor açıldığı gibi tekrar yeniden başlat dediğimde bu sorun olmuyor bununla karşılaşan oldu mu hiç?

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Şu amiral geMi serilerini ne zaman eksiksiz bir şekilde çıkaracaklar acaba facepalm~~

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor hocam |(

Oyla:

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Bildirim ile alakali butun bolumleri tek tek uygulamalara girip actim halen ayni telefonu uyandirip o uygulamaya girmedikce alamiyorum bildirimi

Hocam ayarlarda izinler var, izinlere girip istediğin, -yani sen uygulamaya girmeden direk bildirimlerin gelmesini istediğin- uygulamaları otomatik başlatman gerekiyor.

Oyla:

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Arkadaşlar Mİ8 de uygulamalar da dolaşırken kendiliğinden ana ekrana geliyor sanki geri tuşuna orta tuşa basmış gibi oluyor yardımcı olursanız sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Mİ8 de uygulamalar da dolaşırken kendiliğinden ana ekrana geliyor sanki geri tuşuna orta tuşa basmış gibi oluyor yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt