Yardım Mi 8 GPS Süpriz Nokta Sorunu

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Öncelikle merhaba arkadaşlar uzun süre Araştırdıktan sonra karar vererek ve beğenerek aldığım mi 8 telefonundaki bu sorunu anlamış değilim cihazımda kararlı mi 10 yazılımı var iphone kullanıcısıyım ama eski bir android kullanıcısı olduğum için sorun yaşamayacağımı düşündüm dünden beri uğraşıyorum. Bir türlü çözemedim bilgisi olan arkadaşım paylaşırsa çok sevinirim şimdi ben Devlet memuruyum arkadaşlar işim gereğide il içerisinde araçla gün içinde çok noktaya gidiyorum ve turkcell süpriz nokta kampanyası çok işime yarıyor fakat telefon içerisinde konum ayarları güncellemeler derken. yandex Navi sorunları felan canımı çok sıktı fakat saolsun arkadaşların ayar güncellemeleri a GPS ayarları güncellemesi ile yandexi gün içinde kullandım sorunsuz şekilde çalıştı. Forumda çok yeniyim arkadaşlar çift hat kullanıyorum Gps üzerinde. çift GPS yazıyor yandex düzelmişken Sürpriz nokta üzerinde açtığım zaman yaklaşık 1 km civarı konumumu farklı gösteriyor Türkcell kullanıpta aynı durumdan muzdarip olan varmı bu sorun önemli çünkü faydalanamıyacaksam ben bu cihazı geri vereceğim. İnternet ve forumlardada okuduğum kadarı ile GPS sorunları varmış cihazı yeni aldığım için daha önce farkında değildim ama cihazla beraber yaptığım araştırmalar sonucu bu sıkıntılar olduğunu öğrendim cihazı karalayanlarda var ama bana performanslı iyi bir cihaz gibi geldi bu tarz ufak sorunları ve imei sorunlarını çözdükten sonra uzun süre götüreceğine inanıyorum birde ben 256 gb olan modeli aldım bu tarz büyük bir hafızalı telefon kullanmadım hafızayı yüksek kullanırsak ilerde cihazda ağırlaşma yapıyor mu arkadaşlarımdan Bu konuda yardım bekliyorum hakkınızı helal edin uzun oldu. ama sanırım yön gösterme açısındanda bir çok arkadaşa ışık tutacaktır. Sevgilerimle.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Büyük ihtimal öyledir çünkü Google Maps düzgün çalışıyor :) Bip'e report göndereceğim konu hakkında. Umarım dikkate alırlar :D

gps lock uygulaması ile açık alanda denersen göreceksin mi 8 2 sn gibi bir sürede bağlanıyor uydulara ,

Oyla:

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
arkadaşlar arkadaşlarımızın söylediği gibi araştırmalarım sonucu android de süpriz nokta uygulamasının doğru çalışmadığını farkettim size şimdi versiyonunu vereceğim bip ile konum problemini çözebilirsiniz ayrıca otomatik güncellemeleri kapatın android telefonların çoğunda bu sorun varmış son birkaç güncellemeden sonra bozulmuş bilmiyorum ocak ayı bitiriceklermi yoksa devammı edecek ama şu an için ben kullanabiliyorum meydanlarda

Bip Versiyon 3.33.14 bunu google üzerinden indirip yükleyin konumdaki düzelmeyi göreceksiniz arkadaşlar ben şu an için bu şekilde çözüme ulaştım umarım konuyla alakalı sorun yaşayan arkadaşlarıma bir çözüm olur. Sevgiler.

Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
EU rom Avrupa rom oluyor?

A GPS ile ilgili sorunu çözdüğünü iddia eden bir video buldum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Benim henüz xiaomi telefonum olmadığı içn işe yarıyor mu bilmiyorum.

XDA da 6. yorumda benzer çözümden bahsediliyor.

Düzeltme:

Bu sitede şu linkte zaten anlatılmış ;

Rehber - GPS Sorunu ve Çözümü

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt