Yardım Mi 8 GPS Süpriz Nokta Sorunu

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Öncelikle merhaba arkadaşlar uzun süre Araştırdıktan sonra karar vererek ve beğenerek aldığım mi 8 telefonundaki bu sorunu anlamış değilim cihazımda kararlı mi 10 yazılımı var iphone kullanıcısıyım ama eski bir android kullanıcısı olduğum için sorun yaşamayacağımı düşündüm dünden beri uğraşıyorum. Bir türlü çözemedim bilgisi olan arkadaşım paylaşırsa çok sevinirim şimdi ben Devlet memuruyum arkadaşlar işim gereğide il içerisinde araçla gün içinde çok noktaya gidiyorum ve turkcell süpriz nokta kampanyası çok işime yarıyor fakat telefon içerisinde konum ayarları güncellemeler derken. yandex Navi sorunları felan canımı çok sıktı fakat saolsun arkadaşların ayar güncellemeleri a GPS ayarları güncellemesi ile yandexi gün içinde kullandım sorunsuz şekilde çalıştı. Forumda çok yeniyim arkadaşlar çift hat kullanıyorum Gps üzerinde. çift GPS yazıyor yandex düzelmişken Sürpriz nokta üzerinde açtığım zaman yaklaşık 1 km civarı konumumu farklı gösteriyor Türkcell kullanıpta aynı durumdan muzdarip olan varmı bu sorun önemli çünkü faydalanamıyacaksam ben bu cihazı geri vereceğim. İnternet ve forumlardada okuduğum kadarı ile GPS sorunları varmış cihazı yeni aldığım için daha önce farkında değildim ama cihazla beraber yaptığım araştırmalar sonucu bu sıkıntılar olduğunu öğrendim cihazı karalayanlarda var ama bana performanslı iyi bir cihaz gibi geldi bu tarz ufak sorunları ve imei sorunlarını çözdükten sonra uzun süre götüreceğine inanıyorum birde ben 256 gb olan modeli aldım bu tarz büyük bir hafızalı telefon kullanmadım hafızayı yüksek kullanırsak ilerde cihazda ağırlaşma yapıyor mu arkadaşlarımdan Bu konuda yardım bekliyorum hakkınızı helal edin uzun oldu. ama sanırım yön gösterme açısındanda bir çok arkadaşa ışık tutacaktır. Sevgilerimle.

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
bip in sürümünü düşürün hocam
en son sürümde nedense alakasız yerlerde gösteriyor du beni de
3.38.12 Sürümünü internetten apk olarak kurun yalnız google play üzerinden bipin oto güncellemelerini kapatın yoksa hemen en son sürüme güncelleniyor

Oyla:

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
bip in sürümünü düşürün hocam
en son sürümde nedense alakasız yerlerde gösteriyor du beni de
3.38.12 Sürümünü internetten apk olarak kurun yalnız google play üzerinden bipin oto güncellemelerini kapatın yoksa hemen en son sürüme güncelleniyor
Hocam öncelikle teşekkür ederim ancak dediginiz sürümü indirmeme rağmen yine farklı
Göstermek tek bu konu ile ilgili başka bir çözüm onerisi yokmudur hocam teşekkürler tekrar

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
Aynı sorunu bende yaşıyorum hocam

Oyla:

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Sanırım bu çift GPS ile alakalı aynı uygulama diğer android telefonlarda hiç sorun cikarmiyor. Benim canımı çok sıktı çünkü ortalama haftada 6,7 GB internet alıyordum şu anda hiç bir konumu doğru göstermemektedir bilgisi olan arkadaşım varsa yardımcı olursa sevinirim

Oyla:

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular