Rom Mi 8 Global Kararlı v11.0.4.0 QEAMIXM İndirme Bağlantısı

Aykutk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8
Konular
0

Kadyr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
mi6
Konular
2
Uzun süredir güncelleme yapmadım. Geçen hafta telefon biraz sapıtınca dedim güncelleme yapayım güzel formatımı atayım ne oluyorsa olsun dedim ve bir kere daha güncellediğime pişman oldum. Eskiden var olan üst saat ve şebeke bar rengi kafasına göre siyah beyaz oluyor sanırım miui 9 da bu sorun vardı yada miui 10 da bir versiyonda. Şimdi miui 11.0.4 var ve video izlerken ekran görüntüsü alma olayı kalkmış hızlı ileri geri sarma yok, ses açma kısma vr ekran ışığı ayarlama yok. Sizde de durum aynı mı? Chrome daki anlık takılma olayı bende de var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bluetooth neredeyse 10mbps farkettiriyor yazık vallahi

Son düzenleme:

Bugraozkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Arkadaşlar tam ekranda alt köşelerde yukarıya kaydırınca google asistan cikiyor kapatiyorum bu seferde aç diye bildirim çıkıyor bunu nasıl kapatırız

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-23-10-48-00-847_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2020-05-23-10-48-00-847_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 45

yucellu96

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücel
Cihazım
Xiaom Mi 8
Konular
13

Bugraozkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Google uygulamarını devre dışı bırakamıyorum bunu başka hangi yolla yapabilirim

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Google uygulamarını devre dışı bırakamıyorum bunu başka hangi yolla yapabilirim
bilgisayar aracılığıyla adb üzerinden kaldırabilirsiniz ama ne kadar sağlıklı olur bilemem. Neden bunu istiyorsunuz ki

Bugraozkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
bilgisayar aracılığıyla adb üzerinden kaldırabilirsiniz ama ne kadar sağlıklı olur bilemem. Neden bunu istiyorsunuz ki
Son güncellemelerle games diye sacma bir uygulama geldi ve google asistanı bir turlü kapatamadım köşeden yukariya cekince kapatsamda uyarı cıkıyorac diye

oknkrkrt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
OkanKarakurt
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
1
Arkadaşlar migrostan aldığım mi8 cihazım var ve garantisi devam etmekte cihazda root filan yok güncelleme ne gelirse indirip takılıyordum şimdiye kadar. Ama geçen gün hasar yada darbe almamasına rağmen ön kameramın çalışmadığını farkettim ve çıldırmak üzereyim yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımcı olabilecek varmı bi kaç yeni konu yazdım ama cevap veren olmadı lütfen artık birisi görsün .

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Arkadaşlar migrostan aldığım mi8 cihazım var ve garantisi devam etmekte cihazda root filan yok güncelleme ne gelirse indirip takılıyordum şimdiye kadar. Ama geçen gün hasar yada darbe almamasına rağmen ön kameramın çalışmadığını farkettim ve çıldırmak üzereyim yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımcı olabilecek varmı bi kaç yeni konu yazdım ama cevap veren olmadı lütfen artık birisi görsün .

yedeklerini alıp telefonu sıfırlamayı deneyiniz , eğer çözülmez ise garantiye vermek daha doğru olacaktır.

Üst Alt