Rom Mi 8 Global Kararlı v11.0.4.0 QEAMIXM İndirme Bağlantısı

oknkrkrt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
OkanKarakurt
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
1
yedeklerini alıp telefonu sıfırlamayı deneyiniz , eğer çözülmez ise garantiye vermek daha doğru olacaktır.
verdim servise hocam anakartın değişeceğini söylediler . anlamadım ama yapcak birşey yok tertemiz cihazımın içi açılacak moralim bozuk kozmetik olarak sıfırla birebir durumda 1 yıldır kullanıyordum

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
verdim servise hocam anakartın değişeceğini söylediler . anlamadım ama yapcak birşey yok tertemiz cihazımın içi açılacak moralim bozuk kozmetik olarak sıfırla birebir durumda 1 yıldır kullanıyordum

Belki değişim yaparlar teknik servise girsin de

M.Gökhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Bu lanet sürümden 11.0.6'ya nasıl dönebilirim? Artık sinirden telefonu fırlatıp kırıcam. Bir günden fazla giden şarj, şimdi günde üçe çıktı. Hard reset yaptım iki kere bir şey değişmedi. Pil istatistiklerinde pil biterken gördüğüm en çok diğer uygulamaların şarj yediği. Kullandığım programlar belli, ne abi bu diğer? Bir de sürekli telefon sisten çöktü diye hata gönderiyor. Chrome sürekli kilitleniyor. Şaka mı bunlar ya? Yemin ederim çıldıracağım, bu gerizekalıların bir yeri düzeltip bir yeri bozmasından sıkıldım.

Varol73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Bu lanet sürümden 11.0.6'ya nasıl dönebilirim? Artık sinirden telefonu fırlatıp kırıcam. Bir günden fazla giden şarj, şimdi günde üçe çıktı. Hard reset yaptım iki kere bir şey değişmedi. Pil istatistiklerinde pil biterken gördüğüm en çok diğer uygulamaların şarj yediği. Kullandığım programlar belli, ne abi bu diğer? Bir de sürekli telefon sisten çöktü diye hata gönderiyor. Chrome sürekli kilitleniyor. Şaka mı bunlar ya? Yemin ederim çıldıracağım, bu gerizekalıların bir yeri düzeltip bir yeri bozmasından sıkıldım.
Ben kullanıyorum şahsen hiçbir şikayetim yok gayet stabil.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

android 9 olan sürümlere dönerseniz pil sorunu düzelecektir. bl kilit açıp fastboot ile yeni romu kura bilirsiniz ,

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Miui 12 bu sene gelir mi :)

lwnth

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
mi 8
Konular
6
Temmuz sonuna kadar gelcek güya

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Daha Miui 12 Global beta bile gelmedi. Nedense Mİ biraz ağır davranıyor bu sefer. Ama her gün çin romuna Mi8 dahil olmak üzere güncelleme geliyor. Demekki daha tam oturmayan şeyler var.

Aykutk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Crome daki takılma sorunu bazı temalarda olmuyor gibi bir izlenime kapıldım. Tema değiştirerek denemenizi tavsiye ederim.

Üst Alt